marele premiu al japoniei

Fernando Alonso, ironic după Marele Premiu al Japoniei: „S-ar putea să fiu descalificat pentru tot restul sezonului!”
AntenaPLAY • 7 aprilie, 13:05

Max Verstappen, prima reacţie după ce a triumfat în Marele Premiu al Japoniei: „Trebuia să facem o cursă mare!”
AntenaPLAY • 7 aprilie, 10:28

Max Verstappen a câştigat Marele Premiu al Japoniei! Cursa a fost live pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 7 aprilie, 10:00

Start nebun în Marele Premiu al Japoniei! Ricciardo şi Albon s-au lovit reciproc şi sunt out din cursă, după primul tur
AntenaPLAY • 7 aprilie, 8:30

Max Verstappen, după ce a obţinut pole position la Marele Premiu al Japoniei: „Una peste alta, a fost o zi bună”
Formula 1 • 6 aprilie, 11:34

Max Verstappen, pole position în Marele Premiu al Japoniei. Cursa e duminică, de la 07:45, pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 6 aprilie, 10:15

Max Verstappen se așteaptă la o luptă strânsă în Marele Premiu al Japoniei: „Nu o să mai fie ca anul trecut”
AntenaPLAY • 5 aprilie, 12:32

Carlos Sainz, dezvăluire spectaculoasă înainte de Marele Premiu al Japoniei: „A venit momentul”
Formula 1 • 4 aprilie, 9:17

Formula 1, Cupa Mondială de haltere, Cupa Franţei, Liga Campionilor Asiei sau CM de Hochei, în aprilie, în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 2 aprilie, 12:14

Vestea primită de Williams, după ce Albon şi-a făcut maşina praf la antrenamente! Ce se va întâmpla la Marele Premiu al Japoniei
AntenaPLAY • 29 martie, 22:07
Video

Max Verstappen va pleca din pole-position la Marele Premiu al Japoniei. Lewis Hamilton, abia al 7-lea
Formula 1 • 23 septembrie, 15:40

Max Verstappen a dominat prima sesiune de antrenamente din cadrul Marelui Premiu al Japonia
Formula 1 • 22 septembrie, 9:58

Max Verstappen a aflat în timpul interviului că este campion mondial: „Ești sigur? E o nebunie!”
Formula 1 • 9 octombrie, 12:20

Scene incredibile la Marele Premiu al Japoniei! Pierre Gasly: „Ce e asta? Puteam să mor!”
Formula 1 • 9 octombrie, 11:03

Max Verstappen este campion mondial în Formula 1 2022! Olandezul a câștigat titlul la comisie, după Marele Premiu al Japoniei!
Formula 1 • 9 octombrie, 11:01

Max Verstappen va pleca din pole position în Marele Premiu al Japoniei. Olandezul poate câştiga un nou titlu mondial
Moto • 8 octombrie, 11:53