Închide meniul

Billel Omrani, mesaj genial pentru Dan Petrescu: “Felicitări, tati!” Antrenorul de la CFR Cluj, surprins că francezul nu şi-a găsit echipă: “Nici nu ştiu ce vrea”

Valentin Pîrcălabu Publicat: 28 august 2022, 14:07

Comentarii
Billel Omrani, mesaj genial pentru Dan Petrescu: Felicitări, tati! Antrenorul de la CFR Cluj, surprins că francezul nu şi-a găsit echipă: Nici nu ştiu ce vrea

Dan Petrescu, în timpul unei conferinţe de presă/ Captură Antena Sport

Billel Omrani, mesaj genial pentru Dan Petrescu după ce CFR Cluj s-a calificat în grupele Conference League. Antrenorul campioanei a dezvăluit că francezul l-a felicitat prin intermediul unui mesaj.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Bille Omrani e liber de contract, după despărţirea de CFR Cluj. Petrescu se miră că francezul care a fost dorit şi de Gigi Becali la FCSB nu şi-a găsit echipă.

Billel Omrani, mesaj genial pentru Dan Petrescu

Omrani cred că e în vacanţă în Franţa. Mi-a dat mesaj după meci: ‘Felicitări, tati!’ Nu cred că mai are de gând să vină înapoi, nici nu ştiu ce vrea. Sunt surprins că nu şi-a găsit echipă. Eram sigur că va găsi o echipă. Am înţeles că avut foarte multe oferte. Şi când am fost eu în China l-am chemat.

A zis, hai că semnăm, şi când trebuia să semnăm, nu a mai venit. Şi a pierdut 3 milioane de euro băiatul. El este mai dificil aşa, dar are un suflet mare. Eu mereu m-am înţeles cu el, chiar dacă au mai fost probleme. A rămas un jucător pe care l-am iubit în cariera mea. Dacă vă arăt mesajele pe care mi le-a dat, înţelegeţi ce am fost şi eu pentru el. Acum trebuie să se ajute el, nu mai pot să îl ajut eu“, a spus Dan Petrescu.

Dan Petrescu, decizii drastice pentru duelul cu Gică Hagi

Dan Petrescu a anunţat că va lua decizii drastice pentru duelul cu Gică Hagi. CFR Cluj va juca împotriva lui Farul, duminică, de la ora 18:30, în etapa a 7-a din Liga 1. Meciul va putea fi urmărit în format LIVE TEXT pe AS.ro.

Reclamă
Reclamă

Campionii României au jucat cu trei zile în urmă în UEFA Conference League, cu Maribor. S-au impus cu 1-0 şi au obţinut calificarea în grupele competiţiei. Golul lui Cvek, din semi-foarfecă, a adus fericirea în Gruia.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce echipă va încheia anul pe primul loc în Liga 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:58
Legenda Craiovei l-a distrus pe Filipe Coelho, după eșecul de la Atena: „Bagă-l, Mister, pe Nsimba! Mesajul a fost clar”
0:53
Andrei Rațiu și Bogdan Racovițan, calificați în optimile Conference League. Victorii pentru Rayo și Rakow
0:47
Răzvan Marin, mesaj pentru Universitatea Craiova după victoria cu AEK Atena: „Să aibă baftă în campionat”
0:38
Filipe Coelho, fără cuvinte după AEK – Univ. Craiova 3-2: „Nu pot explica. Nu meritam asta”
0:36
Ștefan Baiaram, acuzații dure după ce Univ. Craiova a fost eliminată dramatic din Conference League: „A tras cu ei”
0:27
Alexandru Cicâldău, devastat după ratarea calificării în play-off: „O seară neagră”
1 Pensia “ruşinoasă” pe care o primeşte Cornel Dinu. Dovada că România nu-şi respectă legendele: “Dreptate mioritică” 2 Gino Iorgulescu, veşti triste despre starea lui Dan Petrescu: “E foarte grav! Se zbârleşte pielea pe mine” 3 Fostul mijlocaș de la CFR Cluj și FCSB a ajuns să spele mașini de lux la 33 de ani: „Băi, cine ți-a dat ideea asta?” 4 Ajuns în vârful carierei în Serie A, românul îşi reziliază contractul. De ce clubul renunţă la el 5 Internaţionalul Mario Pineida a fost asasinat! Mama fotbalistului a fost şi ea atacată 6 Vin banii la CFR! Transferul se face astăzi: jucătorul face vizita medicală şi semnează
Citește și