fcsb live text

CFR Cluj – FCSB 0-1. Echipa lui Gigi Becali, victorii pe bandă rulantă în play-off! Etapa viitoare poate fi matematic campioană!
Liga 1 • 14 aprilie, 23:00

Universitatea Craiova – FCSB 0-3. Echipa lui Charalambous i-a umilit pe olteni. Miculescu, Coman şi Olaru, show total
Liga 1 • 28 ianuarie, 22:00

Hermannstadt – FCSB 2-2. Compagno, dublă de senzaţie. Dawa, eliminat după o gafă uriaşă. Prima remiză a sezonului pentru FCSB
Liga 1 • 21 septembrie, 21:57

FCSB – CFR Cluj 1-0! Victorie uriaşă pentru roş-albaştri! Florinel Coman a dus-o pe FCSB la un punct de Farul
Liga 1 • 14 mai, 22:25

FCSB – Petrolul 4-1! Roş-albaştrii au revenit pe podium! Andrea Compagno, „dublă” de senzaţie! Malcom Edjouma, gol din „foarfecă”
Liga 1 • 2 martie, 21:50

FC Argeș – FCSB 1-2. Roș-albaștrii au câștigat în Trivale și au revenit pe podium! Deian Sorescu a înscris primul gol pentru FCSB
Liga 1 • 26 februarie, 21:45

FCSB – Universitatea Craiova 1-1! Final nebun în derby! Oltenii s-au salvat în prelungiri, după autogolul lui Cristea. Show total pe Arena Națională
Liga 1 • 19 februarie, 20:39

Voluntari – FCSB 1-2. Roș-albaștrii au urcat pe podium în Liga 1! Malcom Edjouma a reuşit o „dublă” de senzaţie
Liga 1 • 12 februarie, 21:24

FCSB – CFR Cluj 0-1! Dan Petrescu, prea puternic pentru Leo Strizu și Mihai Pintilii! Roș-albaștrii, învinși în derby! Campioana a egalat liderul Farul
Liga 1 • 15 decembrie, 21:35

Universitatea Craiova – FCSB 2-1. Rădoi l-a învins pe Dică! Derby-ul din Bănie, decis de două penalty-uri și un autogol incredibil al lui Oaidă
Liga 1 • 18 septembrie, 23:29

FCSB – Viking 1-2. Seară de coșmar pentru echipa lui Nicolae Dică! Norvegienii au obţinut o victorie incredibilă pe Arena Naţională
Conference League • 18 august, 23:10

FCSB – U Cluj 1-1. Surpriză pe Arena Naţională! Roş-albaştrii s-au încurcat cu nou-promovata. Florin Tănase a înscris din penalty
Liga 1 • 17 iulie, 23:15
LIVE TEXT

FCSB – CFR Cluj 3-1 | Roş-albaştrii, victorie de moral! Octavian Popescu şi Adrian Şut au răpus campioana României cu execuţii superbe
Liga 1 • 22 mai, 23:22

Universitatea Craiova – FCSB 0-1 | Meci nebun în Bănie! Ivan Mamut, eroul lui Toni Petrea. Roş-albaştrii îi suflă în ceafă rivalei CFR Cluj
Liga 1 • 8 mai, 21:25

FCSB – Voluntari 1-0 | Final dramatic pe Arena Națională! Echipa lui Toni Petrea, salvată în minutul 90+3 de eurogolul lui Octavian Popescu
Fotbal intern • 6 martie, 22:20

FCSB – Chindia 3-2. Scandal monstru la final! Oaspeții au avut un gol anulat la ultima fază. Remontada reușită de echipa lui Toni Petrea
Fotbal intern • 13 februarie, 21:35

FCSB – CFR Cluj 3-3. Final interzis cardiacilor! Roș-albaștrii au egalat în minutul 90+4. Se menține suspansul în lupta la titlu
Fotbal intern • 23 ianuarie, 21:55

Sepsi – FCSB 0-0 | Roş-albaştrii au făcut un nou pas greşit în lupta la titlu! Echipa lui Toni Petrea încheie 2021 la 10 puncte în spatele campioanei CFR Cluj
Fotbal intern • 19 decembrie, 22:20

FCSB – Botoşani 3-1. Final nebun pe Arena Naţională. Florin Tănase a marcat la ultima fază a meciului. „Inspiraţia” lui Toni Petrea: două „rezerve” au marcat
Fotbal intern • 21 noiembrie, 22:20

FCSB – FC Argeș 2-1. Echipa lui Edi Iordănescu a revenit în forță după ce a fost lovită de Covid-19. Roș-albaștrii au întors scorul în trei minute. Presiune pe liderul CFR Cluj
Fotbal intern • 31 octombrie, 22:15

FCSB – Gaz Metan 1-0. Victorie dramatică! Florin Tănase a marcat în minutul 90+2. A fost primul şut pe poartă al roş-albaştrilor, care sunt din nou lideri
Fotbal intern • 7 martie, 18:40

FCSB – Academica Clinceni 0-1. Rezultat şocant în Liga 1. Liderul a pierdut după nouă etape! CFR poate urca pe primul loc
Fotbal intern • 7 februarie, 17:28

CFR Cluj – FCSB 2-0! Echipa lui Toni Petrea, blestemată la Cluj. Rămâne fără victorie de 6 ani. Edi Iordănescu, primul derby câștigat
Fotbal intern • 13 decembrie, 19:44