Reclamă

Video

Echipa naţională • 7 iunie, 21:52

Momentul în care tricolorii au cântat cu patos imnul “Deşteaptă-te, române!” alături de 15.000 de fani!

Dinamo visează la calificarea în sferturile Ligii Campionilor

Tricolorii, intonând imnul "Deşteaptă-te, române!" înaintea startului meciului cu Austria