sassuolo

Juventus - Napoli 2-1 şi Inter - Sassuolo 2-1. Ronaldo şi Dybala au înscris la Torino. Chiricheş a gafat la golul lui Martinez
Fotbal extern • pe 07.04.2021 la 19:43

• Juventus - Napoli 2-1
  • Inter - Sassuolo 2-1
Dramă pentru Vlad Chiricheş în Italia, înainte să vină la naţională. Sassuolo conducea cu 2-0 în minutul 75, dar finalul a fost horror
Fotbal extern • pe 17.03.2021 la 19:32

• Dramă pentru Chiricheş în Italia
  • Ce s-a întâmplat în finalul partidei dintre Torino şi Sassuolo
Vlad Chiricheş, echipa naţională
Fotbal • pe 14.03.2021 la 09:22

Vlad Chiricheş a revenit după accidentare şi poate juca în preliminariile CM 2022. Căpitanul tricolorilor, printre cei mai slabi jucători ai lui Sassuolo

• Vlad Chiricheş are 31 de ani
  • El a jucat 59 de meciuri la naţională
Vlad Chiriches şi Juraj Kucka
Fotbal extern • pe 17.01.2021 la 17:58

Coşmarul lui Chiricheş! A luat galben în 34 de secunde! Adversarul pe care l-a umplut de sânge a marcat chiar de lângă român

• Sassuolo - Parma 1-1
  • Chiricheş, galben în 34 de secunde
Radu Drăguşin, în timpul unui meci al lui Juventus
Fotbal extern • pe 13.01.2021 la 08:36

Radu Drăguşin, aproape de o super-mutare în Serie A. Anunţul făcut de italieni despre planul lui Juventus

• Radu Drăguşin a debutat pentru Juventus, în Champions League
  • Fundaşul de 18 ani e cotat la 800.000 de euro
Cristiano Ronaldo
Fotbal extern • pe 11.01.2021 la 08:41

Cristiano Ronaldo, performanţă monstruoasă! A egalat recordul lui Bican. Mai are nevoie de un gol pentru a fi cel mai bun marcator din istoria fotbalului

• Cristiano Ronaldo are 759 de goluri în carieră
  • Portughezul este golgheter în Serie A
Vlad Chiricheș și Alexis Sanchez într-un meci dintre Sassuolo și Inter
Fotbal • pe 28.11.2020 la 16:30

Dezastru pentru Chiricheș în supermeciul cu Inter. Și-a dat autogol și a ieșit accidentat. Sassuolo, distrusă în doar 14 minute

• Vlad Chiricheș, autugol în Sassuolo - Inter
  • Românul a ieșit accidentat în minutul 42
Dan Petrescu, antrenorul lui CFR Cluj, se teme înaintea meciului cu AS Roma din Europa League
Fotbal • pe 22.11.2020 la 18:28

Dan Petrescu are de ce să se teamă! AS Roma, încă o victorie la scor în campionat înaintea duelului cu CFR. Un român, lider în Italia

• AS Roma a urcat pe locul al treilea în Serie A
  • Chiricheş, titular la Sassuolo, care este lider
Vlad Chiricheş, fundaşul lui Sassuolo a fost implicat într-o campanie socială desfăşurată în Italia
Fotbal extern • pe 21.11.2020 la 11:35

Vlad Chiricheş, mesaj dur în Italia. Căpitanul naţionalei a apărut alături de soţia sa. "Trebuie să tragem un semnal de alarmă"

• Gestul făcut de Vlad Chiricheş, alături de soţia sa
  • Fotbalistul român i-a reprezentat pe jucătorii lui Sassuolo
Vlad Chiricheș în duel cu Victor Osimhen de la Napoli, în cadrul meciului câștigat de echipa sa cu 2-0
Fotbal • pe 01.11.2020 la 22:24

Marele Zid italienesc! Vlad Chiricheș, imbatabil cu Napoli. Performanță impresionată împotriva fostei sale echipei

• Napoli - Sassuolo 0-2
  • Vlad Chiricheș a fost titular
Vlad Chiricheş
Fotbal extern • pe 24.10.2020 la 09:53

Presa din Italia, uimită de eurogolul lui Chiricheş! "E un şut de neegalat" / "A reuşit asta şi la FCSB"

• Vlad Chiricheş a marcat primul gol pentru Sassuolo
  • Sassuolo - Torino 3-3
Vlad Chiricheș
Fotbal extern • pe 24.10.2020 la 00:29

VIDEO | A deranjat păianjenul! Vlad Chiricheș, gol de poveste în Serie A. Ce minunăție a reușit căpitanul naționalei!

• Chiricheș, primul gol după patru ani
  • Reușită de senzație pentru fundașul român
Echipa naţională • pe 19.10.2020 la 17:01

Mirel Rădoi, susținut de căpitanul naționalei. Chiricheș i-a transmis un mesaj selecționerului! Cum a trăit acest "octombrie negru"

• Chiricheș a ratat meciurile naționalei din această lună
  • Fundașul de 30 de ani are încredere deplină în Rădoi
Alexandru Cicâldău
Fotbal intern • pe 23.07.2020 la 18:25

Preţul lui Cicâldău a sărit în aer. Oltenii cer pe mijlocaşul român mai mult decât au avut buget în acest sezon!

• Cicâldău este golgheterul Universităţii Craiova
  • A înscris 16 goluri şi a oferit 8 pase decisive
  • Mijlocaşul are o cotă de piaţă de 4 milioane de euro
Vlad Chiricheş, meci uriaş împotriva lui Ronaldo. Românul l-a făcut pe starul lui Juve să-şi pună mâinile în cap
Fotbal extern • pe 16.07.2020 la 09:01

• Vlad Chiricheş l-a exasperat pe Ronaldo
  • Starul portughez nu a putut marca cu Sassuolo
  • Sassuolo - Juventus 3-3
dennis man
Fotbal intern • pe 10.07.2020 la 23:10

Becali poate da lovitura! Dennis Man, dorit de 4 cluburi din Serie A. Anunţul făcut de italieni: "Negocierile sunt foarte avansate"