Reclamă
Video
Fotbal • 8 septembrie, 17:24
Și-a încălecat pe-o șa și s-a transferat așa
Edi Iordănescu, mesaj pentru contestatari după România - Belarus 2-1
Edi Iordănescu, mesaj pentru contestatari după România - Belarus 2-1