cupa italiei

Daniel Boloca, gol superb în Cupa Italiei! Mijlocaşul care refuză naţionala României a avut o execuţie perfectă!
Serie A • 3 ianuarie, 22:31

Napoli a fost umilită pe teren propriu, 0-4 cu Frosinone, în optimile Cupei Italiei
Serie A • 20 decembrie, 10:03

Dennis Man şi Valentin Mihăilă, lăudaţi după eliminarea dramatică din Cupa Italiei: „Şi-a bătut joc de fundaşi!”
Fotbal extern • 7 decembrie, 8:20

Dennis Man a marcat din nou pentru Parma, în Cupa Italiei! Românul a ajuns la cifre remarcabile
Fotbal extern • 1 noiembrie, 21:51

Radu Drăguşin, criticat de presa din Italia după ce Genoa a primit 3 goluri: „El a băgat-o pe Modena în joc”
Serie A • 12 august, 9:57

Ciprian Tătăruşanu, printre cei mai buni jucători de la AC Milan în eliminarea din Cupa Italiei. Nota primită de portarul român
Serie A • 12 ianuarie, 8:55

Valentin Mihăilă, primul gol pentru Parma în noul sezon. Cum a marcat jucătorul român
Fotbal • 7 august, 23:52

Spectacol total în Europa! Inter a câștigat Cupa Italiei în prelungiri, după o finală dramatică cu Juventus! Manchester City, festival de goluri cu Wolves
Fotbal extern • 12 mai, 0:35

Inter – AC Milan 3-0 | „Nerazzurrii” au câştigat „Derby della Madonnina” şi s-au calificat în finala Cupei Italiei! Lautaro Martinez, one-man show
Fotbal extern • 19 aprilie, 23:59

Răzvan Marin a marcat un gol spectaculos, după un dribling ca al lui Messi. Început perfect de sezon pentru român
Fotbal extern • 15 august, 9:06

Inter – Juventus 1-2. Ronaldo, dublă de senzaţie în doar 9 minute. Marca: "Cel mai bun marcator din istorie!" United, MASACRU în Premier League: 9-0 cu Southampton
Fotbal extern • 2 februarie, 18:20

Inter – Milan 2-1 | Reacţia lui Ciprian Tătăruşanu după ce a primit gol în al şaptelea minut al prelungirilor. Ce scrie Gazzetta dello Sport despre evoluţia românului
Fotbal extern • 27 ianuarie, 6:26

Inter – Milan 2-1. Tătărușanu a luat gol în minutul 90+7! Ibrahimovic a fost eliminat şi era să se bată cu Lukaku. Belgianul i-a înjurat soţia
Fotbal extern • 26 ianuarie, 20:12

Veste uriaşă pentru Radu Drăgușin! Decizia pe care a luat-o Andrea Pirlo
Fotbal extern • 25 ianuarie, 19:02

Ce notă a primit Valentin Mihăilă, după golul fantastic marcat cu Lazio: "Creşte de la meci la meci"
Fotbal extern • 22 ianuarie, 7:13

Ce-a ajuns Roma! Cum să pierzi două meciuri la masa verde, într-un singur sezon. "Angajăm personal!" :)
Fotbal extern • 20 ianuarie, 6:08

Andrea Pirlo, cuvinte mari pentru Radu Drăgușin după Juventus – Genoa. "S-a descurcat foarte bine și și-a demonstrat calitățile!"
Fotbal • 14 ianuarie, 7:10

"Uită-te ce faţă are!". Ciprian Tătăruşanu, ironizat în timpul interviului, după meciul uriaş din Cupă! Fanii cer măsuri dure
Fotbal • 13 ianuarie, 15:14

"A fost o seară minunată". Ciprian Tătărușanu, salvatorul lui Milan. Ce a spus românul după intervențiile decisive cu Torino
Fotbal • 13 ianuarie, 5:40

VIDEO | Au dat foc la oraş. Mii de fani ai lui Napoli nu au mai ţinut cont de pandemie şi au sărbătorit pe străzi succesul din finala Cupei Italiei
Fotbal extern • 18 iunie, 5:10

VIDEO | Moment penibil la finala Cupei Italiei. A uitat imnul şi s-a făcut de râs. Noroc că stadionul era aproape gol!
Fotbal • 17 iunie, 20:57

Juventus, calificare în finala Cupei Italiei. Egal fără goluri cu AC Milan. Ronaldo a ratat un penalty
Fotbal extern • 12 iunie, 20:50

VIDEO | Cristi Chivu le-a aprins imaginația fanilor lui Inter. Mesajul românului într-o zi specială pentru nerazzurri
Fotbal • 5 mai, 15:30