real sociedad

Bayern – Lazio 3-0 și Real Sociedad – PSG 1-2. Kane și Mbappe au făcut spectacol și s-au calificat în sferturile Ligii
Liga Campionilor • 5 martie, 23:56

Kylian Mbappe a rupt plasele, la propriu! Moment incredibil după golul marcat în Real Sociedad – PSG
Liga Campionilor • 5 martie, 22:51

Kylian Mbappe a scris istorie după golul din PSG – Real Sociedad! Recordul uriaş atins de starul francez
Liga Campionilor • 14 februarie, 23:36

Luis Enrique, anunţ despre Kylian Mbappe! Ce a spus despre accidentarea starului francez, înainte de PSG – Real Sociedad
Liga Campionilor • 13 februarie, 21:31

Cristi Chivu, meci de infarct în UEFA Youth League! Inter, remiză dramatică cu Real Sociedad
Fotbal extern • 20 septembrie, 19:10

Jucătorii Barcelonei au primit trofeul La Liga! Sărbătoare de zile mari pe Camp Nou! Xavi: „Mulţumim pentru sprijinul necondiţionat”
La Liga • 21 mai, 0:07

Imagini copleşitoare în Manchester United – Real Sociedad 0-1! Mii de oameni, cu lacrimi în ochi în timpul minutului de reculegere pentru Regina Elisabeta a II-a
Conference League • 9 septembrie, 10:00

Robert Lewandowski, dublă de senzație Real Sociedad – Barcelona! Starul polonez a marcat primul gol pentru catalani în minutul 1 al meciului, chiar de ziua lui
La Liga • 21 august, 23:17
UPDATE

Sociedad – Barcelona 0-1, într-un meci de 100 de minute. Aubameyang i-a dus pe catalani pe locul 2 în La Liga! PAOK – Olympiakos 0-0. Răzvan Lucescu visează la finala Cupei Greciei!
Fotbal • 22 aprilie, 0:30

Real Madrid, ”avertisment” pentru PSG! Luka Modric și Eduardo Camavinga s-au întrecut în execuții ”galactice” în meciul cu Real Sociedad
Fotbal extern • 5 martie, 23:53

Barcelona – Real Sociedad 4-2. Emoții uriașe la primul meci fără Lionel Messi! Braithwaite, eroul surpriză de pe Camp Nou
Fotbal extern • 15 august, 22:57

Au început negocierile pentru Ionuţ Radu! Portarul român, aşteptat în La Liga pentru meciurile de foc cu Real Madrid, Barcelona şi Atletico
Fotbal extern • 22 iunie, 12:21

VIDEO | Antrenorul suporter al lui Real Sociedad s-a trezit cu ultraşii la balcon. Cum i-au mulţumit pentru câştigarea Cupei Spaniei
Fotbal • 5 aprilie, 12:34

VIDEO. Antrenorul lui Real Sociedad s-a transformat în ultras după ce a câștigat Cupa Spaniei. A început să scandeze la conferința de presă
Fotbal extern • 4 aprilie, 9:49

UPDATE. Imagini șocante! Ultrașii lui Athletic Bilbao au făcut dezastru înainte de finala Cupei Spaniei. Real Sociedad a câştigat trofeul
Fotbal extern • 3 aprilie, 20:19

Real Madrid – Real Sociedad 1-1 | Vinicius l-a salvat pe Zinedine Zidane, dar Real a pierdut două puncte uriaşe în lupta la titlu. Urmează derby-ul cu Atletico
Fotbal extern • 1 martie, 20:54

VIDEO | Cardona, nu Maradona! Gol fabulos înscris de o jucătoare a lui Real Madrid. A găsit traiectoria perfectă!
Fotbal • 1 martie, 6:30

Arabii s-au răzgândit! Supercupa Spaniei nu se va mai juca în Arabia Saudită din cauza pandemiei! Cine va participa la mini-turneu
Fotbal • 12 decembrie, 15:16

Ion la curtea "Regelui"! A transferat un mijlocaş cu meciuri în Champions League şi La Liga
Fotbal intern • 23 septembrie, 12:14

Real Sociedad – Real Madrid 0-0. Start fals pentru ”galactici”, în La Liga. David Silva a debutat la gazde
Fotbal • 20 septembrie, 14:52

Le-a căzut site-ul! David Silva s-a răzgândit în toiul nopţii şi a declanşat haosul online. Unde va juca spaniolul
Fotbal extern • 18 august, 5:28

Controverse după victoria Realului. Zidane nu a mai rezistat. "Mă deranjează că vorbiţi numai despre arbitri"
Fotbal extern • 22 iunie, 7:24

Real Sociedad-Real Madrid 1-2. Galacticii au detronat-o pe Barcelona şi au făcut un pas uriaş spre titlu
Fotbal extern • 22 iunie, 5:30

Prima echipă din Spania care a anunțat că reia antrenamentele s-a răzgândit. Nu a făcut față criticilor
Fotbal extern • 13 aprilie, 12:45