udinese

OFICIAL | Fabio Cannavaro a semnat cu Udinese! Fostul Balon de Aur, adus pentru a obţine salvarea de la retrogradare
Serie A • 22 aprilie, 17:52

Momente de groază la Udinese – AS Roma! Evan Ndicka s-a prăbuşit pe teren, iar meciul a fost abandonat
Serie A • 14 aprilie, 21:27

Horaţiu Moldovan, dorit şi în Serie A! Portarul titular al echipei naţionale e asaltat de oferte din străinătate
Liga 1 • 13 ianuarie, 11:08

Mario Balotelli poate reveni în fotbalul mare! Atacantul este dorit de 3 echipe din Serie A
Serie A • 10 ianuarie, 21:38

Radu Drăgușin, lăudat în presa din Italia după Udinese – Genoa 2-2: „Fără greșeală! A răspuns prezent mereu!”
Serie A • 1 octombrie, 19:37

Udinese – Napoli 1-1 | Napoli a devenit matematic campioana Italiei! Primul titlul după 33 de ani pentru trupa lui Luciano Spalletti
Serie A • 4 mai, 23:20

Horaţiu Moldovan, aproape de transferul carierei! Portarul Rapidului este dorit de Udinese în Serie A. Ce variante de înlocuitori are Adi Mutu
Liga 1 • 4 aprilie, 22:32

Zlatan Ibrahimovic a devenit cel mai în vârstă fotbalist care marchează în Serie A! Suedezul a înscris în Udinese – AC Milan, la primul meci ca titular după accidentare
Serie A • 18 martie, 23:56

Dennis Man, aproape de o revenire spectaculoasă în Serie A. Parma i-a stabilit prețul mijlocașului chemat de Edi Iordănescu la națională
Serie A • 20 septembrie, 15:10

Jose Mourinho, reacţie categorică după cea mai dură înfrângere din Serie A. Anunţul făcut după Udinese – AS Roma 4-0: „Prefer să se întâmple asta!”
Serie A • 5 septembrie, 11:07

”Sandu Bunăziua” a cerșit un galben! Nu l-a primit! Și-a dat tricoul jos! Degeaba!
Fotbal extern • 9 februarie, 12:59

Zlatan Ibrahimovic, de neoprit! Performanța atinsă de starul suedez, după super-golul din Udinese – Milan 1-1. Doar Messi și Ronaldo au mai reușit asta
Fotbal extern • 12 decembrie, 8:24

Udinese – Juventus 2-2 | Cristiano Ronaldo, gol anulat în minutul 90+4! Rezerva de lux a lui Allegri s-a bucurat nebuneşte. VAR-ul i-a stricat seara
Fotbal • 22 august, 21:40
Foto

VIDEO | Zlatan Ibrahimovic a scris o nouă pagină de istorie! A înscris un gol de poveste, văzut de pe bancă de Tătăruşanu
Fotbal • 1 noiembrie, 12:41

Mai apără Tătărușanu? Gianluigi Donnarumma a fost testat negativ și poate reveni la antrenamentele lui AC Milan
Fotbal • 31 octombrie, 5:12

Udinese – Juventus 2-1. Fofana a înscris un gol superb în prelungiri. Bianconerii ratează o primă şansă de a-şi asigura titlul!
Fotbal extern • 23 iulie, 19:20