tara galilor

Gareth Bale, show total în Belarus – Ţara Galilor 2-3! Căpitanul „dragonilor” a reuşit un hat-trick de senzaţie
Fotbal • 5 septembrie, 18:47

EURO 2020 | Danemarca nu are frică de nimeni! Kasper Hjulmand: „Sunt luptători adevăraţi!” Ce recorduri au stabilit danezii
Euro 2020 • 26 iunie, 23:30

Euro 2020 | Ţara Galilor – Danemarca 0-4. Prima echipă calificată în sferturi. Nordicii au făcut show la Amsterdam. Bale pleacă acasă
Euro 2020 • 26 iunie, 20:55

EURO 2020 | Se ştiu primele meciuri din optimile de finală! Italia, meci de foc pe Wembley. Cu cine joacă Danemarca + Ce echipe s-au calificat până acum
Euro 2020 • 22 iunie, 9:11

EURO 2020 | Italia – Ţara Galilor 1-0. „Dragonii” n-au timp de petrecut! Căpitanul Gareth Bale sună adunarea după calificarea în optimi: „Trebuie să ne revenim!”
Euro 2020 • 20 iunie, 21:48

EURO 2020 | Italia – Ţara Galilor 1-0. „Squadra Azzurra”, 30 de meciuri la rând fără eşec şi peste 1.000 de minute fără gol primit. Bale va juca şi el în optimi
Euro 2020 • 20 iunie, 21:01

EURO 2020 | Ovidiu Haţegan, două „victime” în două meciuri! Arbitrul român a arătat cartonaşul roşu în Italia – Ţara Galilor şi a scris istorie. Gareth Bale a protestat vehement!
Euro 2020 • 20 iunie, 20:40
Foto

Scandal cât casa în Turcia – Țara Galilor 0-2. Jucătorii au fost la un pas de bătaie. Burak Yilmaz și-a ieșit din minți
Euro 2020 • 16 iunie, 21:32
Foto

Euro 2020 | Turcia – Ţara Galilor 0-2. Fundașii turci au dormit în ghete! Victorie categorică a „dragonilor”. Bale s-a făcut de râs de la 11 metri
Euro 2020 • 16 iunie, 20:50

Euro 2020 | Premieră la Campionatul European! VAR-ul a anulat primul gol din istoria turneului în Ţara Galilor – Elveţia 1-1! Gareth Bale a stat cu sufletul la gură
Euro 2020 • 12 iunie, 18:30

Gareth Bale vrea să se retragă din fotbal! Galezul era printre favoriții lui Carlo Ancelotti la Real Madrid. Când își va anunța decizia
Fotbal extern • 5 iunie, 11:34

Ryan Giggs a ajuns la tribunal după ce a fost acuzat de violenţă domestică. Scandal uriaş la Manchester
Fotbal extern • 28 aprilie, 11:58

Ryan Giggs, surprins cu o altă femeie, imediat după ce a fost acuzat de violenţă domestică
Diverse • 25 aprilie, 11:12

Ryan Giggs, găsit vinovat pentru violenţă domestică! Riscă să stea după gratii 6 luni. Selecţionerul Ţării Galilor, OUT de la EURO
Fotbal extern • 23 aprilie, 16:45

20
sept.
0:06
AS.ro LIVE | Tudor Mihăiţă este invitatul lui Cătălin Oprişan, de la 10:30! Poveşti de senzaţie cu unul dintre cei mai titraţi antrenori români de Brazilian jiu-jitsu şi MMA
20
sept.
0:04
PSG – Olympique Lyon 2-1 | Scandal în galaxie! Lionel Messi nu a mai rezistat când a văzut că e schimbat. A refuzat să dea mâna cu Mauricio Pochettino!
23:55 PSG – Lyon 2-1. Icardi a dat lovitura în minutul 90+4! „Remontada” Valencia – Real Madrid 1-2. Juventus – AC Milan 1-1. „Bătrâna Doamnă”, pe loc retrogradabil. Valentin Mihăilă şi Nicolae Stanciu au marcat pentru Parma şi Slavia Praga. Rezultatele zilei sunt AICI 22:35 Dinamo – FC Botoşani 1-2 | „Câinii” au o mare dilemă: „Ne întrebăm cine va fi antrenor!” Mesaj pentru fani: „Le mulţumesc că au răbdare cu noi” 22:14 Dinamo – FC Botoşani 1-2 | Iuliu Mureşan l-a luat peste picior pe Dario Bonetti: „Covid-19 poate se depistează numai vinerea”. Nici nu vrea să audă de pretenţiile italianului! 22:11 Dinamo – FC Botoşani 1-2 | Gabi Torje şi-a ieşit din minţi: „Dinamo este o emblemă! Botoșaniul are doar unii din arte marțiale și luptători pe la Olimpiadă!” 21:44 Preferatul lui Gigi Becali are probleme grave de sănătate: „Nu a putut să stea nici în picioare, a vomitat toată noaptea!” Situaţie incredibilă: „Foarte nasol!” 21:00 Dinamo – FC Botoşani 1-2 | Dezastrul continuă! „Câinii” au marcat după 535 de minute, însă au ajuns la şase înfrângeri consecutive. Moldovenii, la un punct distanţă de liderul CFR Cluj 20:44 VIDEO„Tunetul Nordului” a lovit din nou! Erling Haaland are mai multe goluri decât meciuri jucate. A reuşit o „dublă” de senzaţie în Dortmund – Union Berlin 4-2 19:52 FotoSimona Halep şi-a încântat fanii cu primele imagini din luna de miere. Modul în care se menţine în formă şi cum se relaxează alături de Toni Iuruc