cupa africii pe natiuni

Sadio Mane va avea un stadion care îi va purta numele, după ce a făcut istorie cu Senegal la Cupa Africii pe Naţiuni. Anunţul făcut de autorităţi
Fotbal extern • 12 februarie, 8:44

Uluitor! Cu ce vor fi recompensate vedetele din Senegal după triumful de la Cupa Africii pe Națiuni. Ce vor primi Sadio Mane&co în afară de bani
Fotbal extern • 9 februarie, 15:44

Senegal a câștigat în premieră Cupa Africii pe Națiuni! Finala cu Egipt, decisă la loviturile de departajare. Sadio Mane, victorie în fața lui Mohamed Salah
Fotbal extern • 7 februarie, 0:08

Cupa Africii pe Națiuni | Sadio Mane și Mohamed Salah, moment incredibil la începutul finalei. Cum a ratat senegalezul un penalty
Fotbal extern • 6 februarie, 22:40

Cupa Africii. Insulele Comore au băgat un fundaș cu bandă izolatoare în poartă!
Fotbal extern • 25 ianuarie, 16:06

Tragedie la Cupa Africii pe Națiuni! 6 morți și 40 de răniți în stare gravă! Momente dramatice înainte de Camerun – Insulele Comore. ”Sunt în condiții disperate”
Extra • 25 ianuarie, 1:04
NEWS ALERT

Poveste uimitoare la Cupa Africii pe Națiuni! Insulele Comore, echipa fără portar și cu om eliminat din minutul 7, a pierdut doar cu 1-2 meciul cu Camerun
Fotbal extern • 25 ianuarie, 0:11

Cupa Africii: din 672 de flăcăi, 196 nu-s născuți prin partea locului: elvețieni, suedezi, români
Fotbal extern • 21 ianuarie, 14:45