ionut nedelcearu

AntenaPLAY • 10 martie, 18:10
Video

Românii, la putere în Serie B! George Puşcaş, primul gol după patru meciuri la Bari! Nedelcearu a marcat şi el pentru Palermo

Brescia – Palermo 4-2, în AntenaPLAY. Borrelli, gol cu călcâiul. Repriză de coşmar pentru Mirko Pigliacelli
AntenaPLAY • 2 martie, 17:50

Mirko Pigliacelli, repriză de coşmar la Palermo! Fostul portar al Universităţii Craiova a primit 4 goluri în 45 de minute
AntenaPLAY • 2 martie, 16:17
Video

Italienii s-au convins de George Puşcaş, după trei meciuri la Bari: „Anonim!” Laude pentru Ionuţ Nedelcearu
AntenaPLAY • 3 februarie, 11:25

Palermo – Bari 3-0 a fost în AntenaPLAY. Ionuț Nedelcearu a câștigat lupta cu Malcom Edjouma și George Pușcaș
AntenaPLAY • 2 februarie, 23:25

Catanzaro – Palermo 1-1 a fost în AntenaPLAY. Ionuț Nedelcearu a jucat tot meciul la oaspeţi
AntenaPLAY • 26 ianuarie, 23:25

Palermo – Modena 4-2, în AntenaPLAY. Nedelcearu, titular în victoria cu care gazdele au urcat pe locul 6 în Serie B
AntenaPLAY • 20 ianuarie, 19:10

Ce nota a primit Ionuţ Nedelcearu, după ce a marcat în Palermo – Cremonese 3-2! Românul a înscris primul gol al sezonului
AntenaPLAY • 26 decembrie, 22:42
Video

Brescia – Parma 0-2 și Palermo – Cremonese 3-2 au fost în AntenaPLAY! Dennis Man şi Ionuţ Nedelcearu au făcut spectacol
AntenaPLAY • 26 decembrie, 21:00

Ionuţ Nedelcearu a marcat în Palermo – Cremonese! Fundaşul, primul gol în acest sezon! Românii fac spectacol în Serie B
AntenaPLAY • 26 decembrie, 19:47
Video

Ionuț Nedelcearu a refuzat-o pe Dinamo! „Câinii” au ratat primul transfer al iernii. Ce decizie a luat fundașul
Liga 1 • 21 decembrie, 18:09

Ionuţ Nedelcearu nu ar refuza o revenire la Dinamo! „E tot timpul o opţiune”
AntenaPLAY • 19 decembrie, 10:27

Parma – Palermo 3-3, în AntenaPLAY. Final nebun de meci! Valentin Mihăilă a marcat în prelungiri
AntenaPLAY • 10 decembrie, 19:05

Palermo – Spezia 2-2. Dramatism total! Echipa lui Nedelcearu a egalat în minutul 14 de prelungiri. Meciul a fost în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 23 octombrie, 23:40

Parma – Como (vineri, 21:30) și Palermo – Spezia (luni, 21:30) se văd în AntenaPLAY! Man și Mihăilă, gata de spectacol
AntenaPLAY • 17 octombrie, 15:38

Palermo – FeralPisalo 3-0 a fost în AntenaPLAY. Victorie categorică pentru trupa lui Ionuţ Nedelcearu
AntenaPLAY • 2 septembrie, 21:15

Atmosferă de vis la Bari – Palermo, exclusiv în AntenaPLAY! Fanii au făcut spectacol în tribune
AntenaPLAY • 18 august, 21:53
Video

„Tricolorii” nu au frică! Ionuț Nedelcearu e gata să bată penalty-ul decisiv care poate duce naţionala României la EURO
Suporter.as.ro • 26 mai, 20:33
Video

Palermo – SPAL 2-1. Românul Ionuţ Nedelcearu a făcut un meci uriaş şi şi-a ajutat echipa să urce pe loc de baraj. Partida a fost LIVE VIDEO exclusiv în AntenaPLAY!
AntenaPLAY • 6 mai, 19:10

Ionuț Nedelcearu, meci de senzație în Serie B! Fundașul român a contribuit la două goluri în Palermo – Spal
AntenaPLAY • 6 mai, 18:23

Ionuț Nedelcearu continuă lupta pentru promovarea în Serie A! Palermo – Spal, transmis exclusiv în AntenaPLAY, sâmbătă, 17:15
AntenaPLAY • 5 mai, 18:23

Palermo – Benevento 1-1, exclusiv în AntenaPLAY. Echipa lui Nedelcearu, gol anulat în prelungiri. Pigliacelli, intervenţie fabuloasă
Serie B • 22 aprilie, 19:10

Mirko Pigliacelli, intervenţie colosală în Palermo – Benevento. Spectacol total în AntenaPLAY
Serie B • 22 aprilie, 18:18
Video

Spartul ouălor e sport naţional de Paşte, şi la naţionalele României. Mielul nu lipseşte de pe mesele fotbaliştilor şi antrenorilor
Suporter.as.ro • 13 aprilie, 20:42
Video

Palermo – Cosenza 0-0 a fost exclusiv în AntenaPLAY. Pigliacelli, parade de senzaţie! Nedelcearu a fost titular la gazde în meciul din Serie B
Serie B • 10 aprilie, 23:30

Ionuț Nedelcearu și Radu Drăgușin, în topul jucătorilor cu cele mai multe minute din Serie B! Genoa, Parma și Palermo vor juca exclusiv în AntenaPLAY, în această etapă
Serie B • 31 martie, 12:46

Ionuţ Nedelcearu nu va evolua în Parma – Palermo, meci care va fi exclusiv în AntenaPLAY, sâmbătă, de la 15:00! Anunţul antrenorului
Serie B • 30 martie, 16:28

Dennis Man, Ionuț Nedelcearu şi Tudor Băluţă au dezvăluit ce mesaje le-ar transmite fanilor dacă ar avea grup de WhatsApp cu ei
Suporter.as.ro • 28 martie, 21:20
Video

România – Belarus LIVE TEXT | Ionuț Nedelcearu, out pentru meciul cu Belarus! Fundașul central a părăsit cantonamentul de la Mogoșoaia din cauza unei viroze respiratorii
Echipa naţională • 28 martie, 14:49

Dennis Man, Ionuț Nedelcearu şi Tudor Băluţă preferă gustările sănătoase la micul dejun
Suporter.as.ro • 27 martie, 20:59
Video

Dennis Man şi Ionuţ Nedelcearu au stabilit meniul calificării la EURO 2024. Micii şi sarmalele, de nelipsit!
Suporter.as.ro • 23 martie, 21:08
Video

Palermo – Modena 5-2! Revenire fantastică reușită de trupa lui Ionuț Nedelcearu! Palermo a câștigat un duel extrem de important în Serie B și a depășit-o pe Parma în clasament
Serie B • 17 martie, 23:20

Nebunie totală în Palermo – Modena 5-2! Echipa lui Ionuţ Nedelcearu a marcat 4 goluri în a doua repriză. Spectacol total exclusiv în AntenaPLAY
Serie B • 17 martie, 23:14

Ionuţ Nedelcearu, început de coşmar în Palermo – Modena! Românul, aproape de o gafă uriaşă după ce a fost depăşit uşor la gol
Serie B • 17 martie, 22:17

Ce note au primit „tricolorii”, după Pisa – Palermo 1-1! Nedelcearu, peste Moruţan şi Marin, în meciul care a fost exclusiv în AntenaPLAY
Serie B • 4 martie, 18:44

Gol extraterestru în Pisa – Palermo 1-1! Execuție de geniu în meciul dintre Moruțan, Marin și Nedelcearu, în AntenaPLAY!
Serie B • 4 martie, 17:30

Ionuț Nedelcearu s-a accidentat și ar putea rata startul preliminariilor EURO 2024! Anunțul presei din Italia
Echipa naţională • 20 februarie, 13:19

A murit tatăl lui Ionuţ Nedelcearu. Gestul prin care internaţionalul român le-a câştigat respectul celor de la Palermo
Extra • 12 decembrie, 19:44

Ionuţ Nedelcearu, mesaj tăios pentru „tricolori”, după România – Slovenia 1-2: „Fotbalul se joacă două reprize”
Echipa naţională • 18 noiembrie, 17:32

Ionuţ Nedelcearu şi-a găsit echipă. Fundaşul ar putea fi coleg cu Mirko Pigliacelli, la Palermo
Fotbal • 25 iulie, 14:57

Motivul pentru care a picat transferul lui Ionuț Nedelcearu la FCSB. Anunțul făcut de Mihai Stoica
Liga 1 • 10 iulie, 23:19

Ionuț Nedelcearu, ofertat după ce l-a refuzat pe Gigi Becali! Internaționalul român este dorit de o campioană din Europa
Fotbal extern • 5 iulie, 18:22

Gigi Becali, ofertă concretă pentru transferul lui Ionuţ Nedelcearu la FCSB! Răspunsul imediat al fostului fundaş al lui Dinamo
Liga 1 • 14 iunie, 12:41

Câţi bani trebuie să plătească Gigi Becali pentru a-l aduce pe Ionuţ Nedelcearu la FCSB
Liga 1 • 9 iunie, 21:07

Gigi Becali, anunţ despre transferul lui Ionuţ Nedelcearu la FCSB. Condiţia care trebuie îndeplinită pentru transferul fostului dinamovist: „Asta aşteptăm!”
Liga 1 • 7 iunie, 23:06
EXCLUSIV

Ionuț Nedelcearu nici nu vrea să audă de retragerea de la națională: „Iubesc echipa!”. Mesajul transmis înainte de Bosnia – România (21:45, Antena 1)
Liga Naţiunilor • 7 iunie, 15:21

Ionuț Nedelcearu, după ce Mihai Stoica l-a propus la FCSB. „Mă bucur că se gândesc la mine!”
Liga 1 • 6 iunie, 23:46

Mihai Stoica îi propune lui Gigi Becali să-l aducă pe Ionuț Nedelcearu la FCSB! „Îi știu trecutul dinamovist, dar îmi place!”
Liga 1 • 1 iunie, 22:32

Germania – România | Pierdere de ultimă oră pentru România lui Rădoi, înainte de meciul crucial cu Germania
Echipa naţională • 8 octombrie, 12:33
NEWS ALERT

Mirel Rădoi atacă Macedonia de Nord cu fundaşii! „Normal că putem marca”. Visează la calificarea directă la Mondiale
Echipa naţională • 7 septembrie, 10:42