liga portugal

Suma „chilipir” pe care trebuie să o plătească Gigi Becali pentru Rafa Mujica, atacantul ce face senzaţie în Liga Portugal!
AntenaPLAY • 19 aprilie, 17:01

Gigi Becali a aflat cât trebuie să plătească pentru a-l lua sigur pe Rafa Mujica, atacantul cu cifre de senzaţie în Liga Portugal
AntenaPLAY • 13 aprilie, 20:36

S-a aflat cine este atacantul de Champions League pe care îl vrea Gigi Becali la FCSB! Are cifre fabuloase în Liga Portugal
AntenaPLAY • 8 aprilie, 11:42

Gigi Becali vrea să transfere un atacant din Portugalia! Anunţul patronului FCSB-ului
AntenaPLAY • 8 aprilie, 0:01

Gol cum rar vezi pe terenul de fotbal, LIVE în AntenaPLAY! A fost nevoie de mai multe minute ca reuşita să fie validată cu VAR
AntenaPLAY • 2 martie, 20:37
Video

FC Porto – Braga 2-0, în derby-ul etapei din Liga Portugal! Guimaraes – Arouca 2-1, în AntenaPLAY! Toate rezultatele
Liga Portugal • 15 ianuarie, 22:10

Boavista – Porto 1-1 a fost LIVE în AntenaPLAY. Sporting – Estoril 5-1. Spectacol total în Liga Portugal
AntenaPLAY • 5 ianuarie, 23:30

Moreirense – Benfica 0-0 în AntenaPLAY. Liderul din Liga Portugal, pas greşit în lupta pentru titlu
AntenaPLAY • 3 decembrie, 21:20

FC Porto – Estoril 0-1. Şoc total în Liga Portugal! Echipa lui Conceicao, învinsă de ultima clasată. Taremi a ratat un penalty
AntenaPLAY • 4 noiembrie, 0:10

Liga Portugal, peste Premier League, La Liga și Serie A! Capitolul la care lusitanii stau mai bine decât marile campionate
AntenaPLAY • 20 octombrie, 13:09

Bucuria nebună a fanilor după ce Braga a câștigat în prelungiri meciul cu Rio Ave. A fost spectacol total în Liga Portugal
AntenaPLAY • 8 octombrie, 8:33

Liga Portugal, LIVE VIDEO în AntenaPLAY. Moreirense – Boavista 1-1, primul meci al etapei. Programul complet
AntenaPLAY • 6 octombrie, 23:45

Un fost jucător al lui FC Porto şi Benfica avertizează înainte de derby: „Poate decide multe”! Benfica – Porto e în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 26 septembrie, 0:32

Mehdi Taremi, assist superb, cu călcâiul, la golul marcat de Ivan Jaime în meciul cu Gil Vicente. Partida a fost în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 23 septembrie, 23:59
Video

Programul etapei a şasea din Liga Portugal! Cele mai tari meciuri se văd în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 21 septembrie, 10:31

Liga Portugal a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY. Sporting Lisabona – Moreirense 3-0. Celelalte rezultate ale zilei
AntenaPLAY • 18 septembrie, 0:30

Angel Di Maria, gol magnific din lovitură liberă în Vizela – Benfica! Starul argentinian, show total în Liga Portugal
AntenaPLAY • 16 septembrie, 23:23
Video

Programul etapei a cincea din Liga Portugal! Meciurile care se vor vedea în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 14 septembrie, 13:24

Orkun Kokcu a marcat un gol splendid în Benfica – Guimaraes 4-0! Internaţionalul turc a marcat din pasa lui Di Maria
AntenaPLAY • 3 septembrie, 10:11
Video

Noutățile lunii septembrie în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 31 august, 10:24

Programul etapei a patra din Liga Portugal! Toate meciurile se vor vedea în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 30 august, 12:44

Liga Portugal, în AntenaPLAY! Sporting – Famalicao 1-0, Guimaraes – Vizela 2-0 şi Boavista – Casa Pia 1-1, meciurile de duminică
AntenaPLAY • 28 august, 0:30

Liga Portugal, în AntenaPLAY! Gil Vicente – Benfica 2-3. Spectacol total. Farense a înscris 4 goluri în 13 minute
AntenaPLAY • 26 august, 23:50

Joao Moutinho a semnat cu Braga! Fostul jucător de la Monaco şi Wolverhampton se întoarce după 10 ani în Liga Portugal
AntenaPLAY • 26 august, 13:32

Programul etapei a treia din Liga Portugal! Toate meciurile se vor vedea în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 23 august, 15:36

Liga Portugal, Live în AntenaPLAY! FC Porto – Farense 2-1. Golul victoriei, marcat în minutul 90+10. A fost spectacol total!
AntenaPLAY • 20 august, 23:50

Liga Portugal e live în AntenaPLAY! Benfica – Estrela Amadora 2-0. Portimonense – Boavista 1-4. Show total în Portugalia
AntenaPLAY • 20 august, 0:10

Casa Pia – Sporting Lisabona 1-2, în AntenaPLAY. Spectacol total! O nouă victorie pentru Sporting în Liga Portugal
AntenaPLAY • 19 august, 0:26

Programul etapei a doua din Liga Portugal! Meciurile se văd LIVE în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 15 august, 16:11

LIVE VIDEO Liga Portugal în AntenaPLAY. Boavista – Benfica 3-2 şi Moreirense – Porto 1-2, în ultimele meciuri ale etapei
AntenaPLAY • 15 august, 0:50

LIVE VIDEO Liga Portugal, în AntenaPLAY | Dramatism total în Arouca – Estoril 4-3. Toate golurile zile în Portugalia
AntenaPLAY • 14 august, 0:30

Spectacol total în Liga Portugal, în AntenaPLAY! 13 goluri în 3 meciuri! Dramatism în Sporting – Vizela 3-2. Toate golurile
AntenaPLAY • 13 august, 0:15