uefa europa league

West Ham – Frankfurt | Knauff a marcat în secunda 49! Nemții au dat năvală și la Londra
Europa League • 28 aprilie, 23:05

UEFA, gest superb pentru suporteri! Forul european oferă 10.000 de bilete la finala Champions League şi 8.000 pentru finala Europa League
Fotbal extern • 20 aprilie, 18:58

„Sper că vor juca finala!” Gică Hagi, cu ochii pe Rangers în semifinalele UEFA Europa League. Ce a spus despre Ianis Hagi
Europa League • 15 aprilie, 20:34

Gică Hagi, răspuns fabulos când a fost întrebat ce echipe vrea să vadă în finala UEFA Champions League. Cum a comentat eliminarea Barcelonei din UEFA Europa League
Liga Campionilor • 15 aprilie, 17:19

Prima reacție a lui Ferran Torres după Frankfurt – Barcelona 1-1. Ce a spus despre șansele la calificare
Fotbal extern • 8 aprilie, 0:28

Frankfurt – Barcelona 1-1. Trupa lui Xavi, remiză în „infernul” din Germania. Marseille – PAOK 2-1. Înfrângere pentru trupa lui Răzvan Lucescu. Rezultatele serii în Europa League şi Conference League
Fotbal • 7 aprilie, 23:55

Eintracht Frankfurt – Barcelona | Ansgar Knauff, gol de generic în poarta catalanilor! Seară magică pentru puştiul împrumutat de la Borussia Dortmund
Fotbal extern • 7 aprilie, 23:35

Frankfurt – Barcelona | Ghinion teribil pentru Xavi! „Stâlpul” Gerard Pique s-a accidentat în minutul 23
Fotbal • 7 aprilie, 22:55

Europa League și Conference League | Se cunosc toate echipele calificate! Barcelona – Atalanta și Răzvan Lucescu – Jose Mourinho, printre posibilele super-meciuri din sferturi. Ucraineanul Andriy Yarmolenko, erou în West Ham – Sevilla 2-0
Fotbal extern • 18 martie, 0:35

Galatasaray – Barcelona. Gică Hagi și Gică Popescu au plecat la Istanbul! Turcii le-au asigurat avion privat: “E frumos să vezi că oamenii nu te uită!”. Ce a spus “Baciul” despre Alexandru Cicâldău și Olimpiu Moruțan
Fotbal intern • 17 martie, 16:06

Barcelona – Galatasaray, în optimile Europa League! Meci-șoc pentru Moruțan și Cicâldău! PAOK – Gent, în optimile Conference League. Adversară accesibilă pentru Răzvan Lucescu și Alex Mitriță. Cum arată tabloul complet
Fotbal extern • 25 februarie, 14:02
UPDATE

Valentin Mihăilă a jucat 25 de minute în Atalanta – Olympiakos 2-1. Barcelona – Napoli 1-1, în derby-ul serii din UEFA Europa League. Dortmund, umilită de Rangers
Fotbal extern • 17 februarie, 23:55

Joaquin Sanchez a scris istorie în UEFA Europa League la 40 de ani! Recordul incredibil doborât după aproape 7 ani
Fotbal extern • 17 februarie, 23:42

Se știu toate echipele calificate în fazele eliminatorii din UEFA Europa League. Ianis Hagi ar putea avea „dubla” vieții, cu Barcelona! Cum arată urnele înainte de tragerea la sorți
Fotbal • 9 decembrie, 23:55
NEWS ALERT

Olimpiu Moruțan a intrat de pe bancă în Lazio – Galatasaray 0-0. Ianis Hagi a jucat 61 de minute în Lyon – Rangers 1-1. Rezultatele serii sunt AICI
Fotbal • 9 decembrie, 23:45

Ianis Hagi pasă de gol în Rangers – Sparta Praga 2-0! Alexandru Cicâldău și Olimpiu Moruțan, show în Galatasaray – Marseille 4-2. Toate partidele serii sunt AICI
Fotbal • 25 noiembrie, 23:55

Galatasaray – Lazio 1-0! Victorie uriașă pentru echipa lui Moruțan și Cicâldău. Lincoln – PAOK 0-2. Mitriță, primul gol pentru echipa lui Răzvan Lucescu. Nicolae Stanciu, doar rezervă în Slavia Praga – Union Berlin 3-1
Fotbal • 16 septembrie, 19:25

Dan Petrescu nu mai are motive să se plângă! Rezultatele au dus CFR Cluj în urna a treia la tragerea la sorţi a grupelor Europa League
Fotbal • 1 octombrie, 21:25

Adrian Mutu a anunţat lotul pentru meciurile cu Finlanda şi Malta! Foarte puţini stranieri în naţionala "Briliantului"
Fotbal • 27 august, 17:29

Sevilla – Inter 3-2. Nebunie în finala Europa League! Andaluzii au confiscat trofeul
Fotbal • 21 august, 20:50