Reclamă
Video
Fotbal intern • 12 septembrie, 22:51
FCSB – Dinamo | Fanii “câinilor” nu au mai suportat umilinţa! Suporterii dinamovişti au plecat de la Arena Naţională după golul de 6-0
Andrei Ungur, reacţie fabuloasă după cursa care i-a adus calificarea în finală la Otopeni
AS.ro