Reclamă
Video
AntenaPLAY • 5 mai, 0:16
Debast, autogol de cascadorii râsului! A amintit de cel al lui Bănel Nicoliţă cu Real Madrid
Ianis Hagi, după Kosovo - România 0-0: "Sunt mândru!"
Ianis Hagi, după Kosovo - România 0-0: "Sunt mândru!"