turneul campionilor

Novak Djokovic, vizitat de Zlatan Ibrahimovic după ce a câștigat Turneul Campionilor: „Când doi campioni se întâlnesc!”
Extra • 21 noiembrie, 21:21

Novak Djokovic a oferit noi imagini şocante în finala Turneului Campionilor! A început să tremure în timpul partidei cu Casper Ruud
ATP • 21 noiembrie, 8:41

Novak Djokovic a câştigat Turneul Campionilor! L-a învins în finală pe Casper Ruud şi va primi cel mai mare premiu din istoria tenisului
ATP • 20 noiembrie, 23:26

Casper Ruud – Novak Djokovic, finala Turneului Campionilor
Tenis • 20 noiembrie, 9:05

Reacţia emoţionantă a lui Novak Djokovic, după ce a câştigat aproape 5 milioane de dolari într-o săptămână la Turneul Campionilor: „Ştiu cum e să nu ai nimic pe masă”
ATP • 19 noiembrie, 22:44

Novak Djokovic s-a calificat în finala Turneului Campionilor, după un meci de senzaţie cu Taylor Fritz
ATP • 19 noiembrie, 18:30

Novak Djokovic a început să tremure în timpul meciului cu Daniil Medvedev de la Turneul Campionilor! Imagini incredibile cu starul sârb
ATP • 19 noiembrie, 11:25

Novak Djokovic scrie istorie la Turneul Campionilor! La ce câştiguri ameţitoare a ajuns sârbul, după ce a obţinut victorii pe linie
ATP • 18 noiembrie, 20:29

Novak Djokovic riscă să nu participe la Australian Open. Sârbul nu s-a vaccinat și a transmis un mesaj enigmatic după eliminarea de la Turneul Campionilor
ATP • 21 noiembrie, 10:36

Novak Djokovic, imperial! Nole s-a calificat în semifinale la Turneul Campionilor. Bilanț uluitor în 2021
ATP • 17 noiembrie, 17:34

Ce performanță! Horia Tecău şi Kevin Krawietz s-au calificat la Turneul Campionilor. Când se va desfășura competiția
Tenis • 5 noiembrie, 16:16

Câştigător în premieră la Turneul Campionilor! Rusul Medvedev a triumfat în finala nebună contra lui Thiem
Tenis • 22 noiembrie, 20:27

Rafael Nadal, eliminat de la Turneul Campionilor după ce a servit pentru finală. Medvedev, victorie uriaşă şi duel de vis cu Dominic Thiem
Tenis • 22 noiembrie, 5:35

Dominic Thiem, în finala Turneului Campionilor! Victorie uriaşă cu Djokovic, la capătul un ui meci epic. Prima reacţie a austriacului
Wimbledon • 21 noiembrie, 17:00

”Vamos!” Rafael Nadal, în semifinalele Turneului Campionilor. Ibericul, aproape de singurul trofeu major care îi lipsește
Fotbal • 20 noiembrie, 6:37

Rafael Nadal l-a făcut praf pe Rublev în primul meci de la Turneul Campionilor! Programul Grupei Tokyo 1970. Azi debutează şi Novak Djokovic
Tenis • 16 noiembrie, 5:30

22:40 Gabi Tamaş a dezvăluit de ce nu a vrut să meargă la Dinamo, după ce Cristi Borcea s-a oferit să îi plătească salariul 22:17 Ianis Zicu, propunere savuroasă pentru Mihai Pintilii: „Poate să fie psihologul echipei! Altceva ce poate să facă?!” 21:46 LIVE SCOREReal Madrid – Valencia 0-0. Gol anulat pentru Real Madrid! „Galacticii” luptă pentru a se apropia de liderul Barcelona 21:38 EXCLUSIV„Când va fi un meci cu 40.000 de suporteri, ce vom face?”.Întrebarea pe care și-o pune un fost jucător al FCSB-ului după scandalul de la Sepsi – FC U Craiova 21:21 Ionuţ Lupescu, reacţie genială în scandalul licenţelor de antrenori: „Gigi Becali are licența Pro de vreo 15 ani! Ce să-i mai zic?!” 20:47 Mesajul lui Florin Tănase pentru foştii săi colegi de la FCSB, înaintea derby-ului cu CFR Cluj: „Să câştige şi să rămână în lupta pentru titlu” 20:35 Helmut Duckadam, replică pentru Gigi Becali după ce a anunțat că îi lasă clubul FCSB: „El e antrenor și poate să facă schimbările mai bune!” 19:37 FotoSportiva care câştigă milioane de dolari la 20 de ani şi-a „speriat” fanii din întreaga lume: „Interzis!” Ce a apărut pe contul tinerei 19:32 Tom Brady, salariu de nabab ca analist TV! Va câștiga de 800 de ori mai mult decât Ilie Dumitrescu 19:21 Florin Prunea, dezvăluire savuroasă! Cum a fost refuzat de Steaua: „Aveam tricou cu Rapid! ‘Bă, băiatule, du-te, bă, acasă și vezi-ți de treaba ta!””