US Open

Citeste cele mai noi stiri de la US Open: meciuri, rezultate și situația de pe tablourile feminine și masculine, dar și cele mai tari schimburi

Novak Djokovic, moment de sinceritate după finala US Open 2023: „Dacă nu eram din Serbia…”. Ce spune despre dezabterea „GOAT”
US Open • 11 septembrie, 23:29

Mara Gae, campioana de la US Open, a revenit în ţară: „Şi acum sunt surprinsă”. Ce urmează pentru tânăra de 17 ani
US Open • 11 septembrie, 16:52

Novak Djokovic, campion la US Open 2023. Record istoric egalat în tenis: 24 de turnee de Grand Slam câștigate
US Open • 11 septembrie, 1:50

Cori Gauff, la ceremonia de premiere de la US Open: ”Vreau să le mulțumesc celor care nu au crezut în mine”
US Open • 10 septembrie, 11:35

Românca Mara Gae, campioană în proba de dublu junioare la US Open 2023! Performanţă magnifică obţinută de tânăra de 17 ani
US Open • 10 septembrie, 9:19

Coco Gauff a câştigat US Open 2023 şi a fost felicitată de foştii preşedinţi americani Barack Obama şi Bill Clinton
US Open • 10 septembrie, 9:06

Coco Gauff, noua campioană de la US Open! A învins-o pe Aryna Sabalenka şi a câştigat primul ei titlu de Grand Slam
US Open • 10 septembrie, 8:44

US Open 2023 | Românca Mara Gae s-a calificat în finala probei de dublu junioare de la Flushing Meadows!
US Open • 9 septembrie, 21:54

US Open 2023 | Carlos Alcaraz, analiză dură după înfrângerea cu Daniil Medvedev: „Nu sunt suficient de matur”
US Open • 9 septembrie, 18:34

Novak Djokovic se gândește la retragere înainte de ultimul act de la US Open 2023: „Ar putea fi ultima mea finală”
US Open • 9 septembrie, 14:56

Aryna Sabalenka, momente unice la US Open 2023. S-a bucurat pentru câștigarea meciului prea devreme
US Open • 8 septembrie, 9:19

Scene șocante la US Open 2023. Un spectator, scos încătușat din tribune, după ce și-a lipit tălpile de scările arenei
US Open • 8 septembrie, 8:55

Aryna Sabalenka – Coco Gauff e finala de la US Open 2023. Revenire senzațională a Arynei, după ce a pierdut primul set cu 6-0
US Open • 8 septembrie, 8:29

US Open 2023 | Carlos Alcaraz, avertisment pentru Novak Djokovic şi Daniil Medvedev. Mesajul transmis înainte de semifinale
US Open • 7 septembrie, 12:32

US Open 2023 | Daniil Medvedev a criticat condiţiile de la Flushing Meadows chiar pe teren: „Un jucător o să moară”
US Open • 7 septembrie, 9:54

US Open 2023 | Carlos Alcaraz – Daniil Medvedev, a doua semifinală de la Flushing Meadows! Spaniolul, victorie clară cu Zverev
US Open • 7 septembrie, 9:07

US Open 2023 | Karolina Muchova, cuvinte de laudă la adresa Soranei Cîrstea, după meciul din sferturi! Ce a declarat cehoaica
US Open • 6 septembrie, 13:43

Sorana Cîrstea, conferinţă de presă rapidă după eliminarea de la US Open! A răspuns la două întrebări
Tenis • 6 septembrie, 13:28

US Open 2023 | Novak Djokovic, despre provocările din tenis: „Mult stres şi multă presiune. E dificil să te distrezi pe teren”
US Open • 6 septembrie, 11:53

US Open 2023 | Ben Shelton s-a calificat în semifinalele de la Flushing Meadows! Victorie în patru seturi cu Tiafoe
US Open • 6 septembrie, 9:03

US Open 2023 | Sorana Cîrstea, prima reacţie după eliminarea de la Flushing Meadows! Unde crede că s-a făcut diferenţa
US Open • 6 septembrie, 8:33

Sfatul primit de Sorana Cîrstea de la antrenorul Thomas Johansson în timpul meciului cu Muchova: „N-ar trebui să o umilească”
Tenis • 6 septembrie, 8:23

Ce a declarat Karolina Muchova după ce a învins-o pe Sorana Cîrstea și s-a calificat în semifinale la US Open 2023
US Open • 6 septembrie, 4:23

Câți bani va primi și pe ce loc se va clasa Sorana Cîrstea, după eliminarea de la US Open 2023
US Open • 6 septembrie, 4:12

US Open 2023 | Novak Djokovic s-a calificat în semifinale, după o victorie clară cu Taylor Fritz. Record nou stabilit de „Nole”
US Open • 5 septembrie, 23:45

US Open 2023 | Sorana Cîrstea a aflat posibila adversară din semifinale! Coco Gauff, recital cu Ostapenko pe Arthur Ashe Stadium
US Open • 5 septembrie, 20:32

US Open 2023 | Antrenorul Soranei Cîrstea, plin de încredere înainte de sfertul cu Muchova: „Are toate armele”
US Open • 5 septembrie, 16:38

Ilie Năstase, înainte de Sorana Cîrstea – Karolina Muchova: „Dacă mă invită prietenul ei, Ion Ion, mă duc”
US Open • 5 septembrie, 16:22

US Open 2023 | Alexander Zverev s-a calificat în sferturi după un meci de peste 4 ore şi jumătate cu Jannik Sinner
US Open • 5 septembrie, 10:44

George Cosac crede că Sorana Cîrstea poate da lovitura la US Open 2023: „Poate bate pe oricine! Loveşte extrem de puternic!”
US Open • 5 septembrie, 10:10

US Open 2023 | Aryna Sabalenka s-a calificat în sferturile de finală. Ons Jabeur, OUT în optimi. Programul complet al sferturilor
US Open • 5 septembrie, 8:47

Când se joacă Sorana Cîrstea – Karolina Muchova, în sferturile de finală de la US Open 2023. Anunţul organizatorilor
US Open • 4 septembrie, 22:48

US Open 2023 | Madison Keys, victorie mare în optimi cu Jessica Pegula! A cedat numai 4 game-uri contra numărului 3 mondial!
US Open • 4 septembrie, 21:38

Borna financiară uriaşă pe care o depăşeşte Sorana Cîrstea dacă se califică în semifinale la US Open 2023
US Open • 4 septembrie, 16:47

US Open 2023 | Novak Djokovic s-a calificat în sferturi, după o victorie în 3 seturi
US Open • 4 septembrie, 11:45

US Open 2023 | Sorana Cîrstea – Karolina Muchova, pentru un loc în semifinale! Al patrulea meci direct din acest an
US Open • 4 septembrie, 0:19

US Open 2023 | Sorana Cîrstea, prima reacţie după ce s-a calificat în premieră în sferturi: „Totul a funcţionat!”
US Open • 3 septembrie, 22:48

US Open 2023 | Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi la US Open! Românca a învins-o categoric pe Belinda Bencic
US Open • 3 septembrie, 22:32

US Open 2023 | Sorana Cîrstea, calificată în premieră în sferturi. Cea mai bună performanță în turneele de Grand Slam după 14 ani

US Open 2023 | Adversara Soranei Cîrstea, dezvăluiri înaintea meciului din optimi: „Înainte eram mai neînfricată”
US Open • 3 septembrie, 13:42

US Open 2023 | Carlos Alcaraz a vorbit despre revenirea lui Novak Djokovic în meciul cu Djere! Dezvăluirea spaniolului
US Open • 3 septembrie, 10:27

Suma colosală de bani pe care a câştigat-o Sorana Cîrstea în 2023! Cât poate încasa dacă ajunge în sferturi la US Open
US Open • 2 septembrie, 16:37

US Open 2023 | Sorana Cîrstea, plină de încredere după victoria cu Rybakina! Ce a spus despre meciul din optimi cu Belinda Bencic
US Open • 2 septembrie, 10:11

US Open 2023 | Novak Djokovic, revenire de senzaţie! „Nole” s-a calificat în optimi după ce a fost condus cu 2-0 la seturi
US Open • 2 septembrie, 9:49

US Open 2023 | Sorana Cîrstea o va întâlni pe Belinda Bencic în optimi, după ce a învins-o pe Elena Rybakina
US Open • 2 septembrie, 9:09

US Open 2023 | Sorana Cîrstea, prima reacţie după ce s-a calificat în optimile de la New York: „Este săptămâna mea”
US Open • 2 septembrie, 8:38

US Open 2023 | Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile de la New York! Victorie fabuloasă cu Elena Rybakina
US Open • 2 septembrie, 8:18

Elena Rybakina, declaraţii spectaculoase înainte de meciul cu Sorana Cîrstea, de la US Open 2023
US Open • 1 septembrie, 14:03

Carlos Alcaraz şi Daniil Medvedev, în turul 3 de la US Open 2023
US Open • 1 septembrie, 10:43

Patricia Ţig, OUT de la US Open 2023! Jessica Pegula, favorita numărul 3, a eliminat-o în turul al doilea
US Open • 1 septembrie, 8:44