coasta de fildes

Cupa Africii pe Naţiuni 2023 • 12 februarie, 10:21
Video

Sebastien Haller, erou în Coasta de Fildeş! Poveste de film a atacantului care a câştigat Cupa Africii după ce a învins cancerul

Didier Drogba, imagini de colecţie după ce Coasta de Fildeş a câştigat Cupa Africii pe Naţiuni
Cupa Africii pe Naţiuni 2023 • 12 februarie, 7:43

Coasta de Fildeş a primit trofeul Cupei Africii pe Naţiuni 2024! Imagini de senzaţie, LIVE în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 12 februarie, 1:06
Video

Nigeria – Coasta de Fildeş 1-2. Kessie şi Haller au adus trofeul după o revenire de poveste. Competiţia, în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 12 februarie, 0:05

Atmosferă de senzaţie la finala Cupei Africii, live în AntenaPLAY! Spectacol total înainte de Nigeria – Coasta de Fildeş
AntenaPLAY • 11 februarie, 22:22

Coasta de Fildeş – Congo 1-0, în AntenaPLAY! Haller a înscris golul carierei. Nigeria – Coasta de Fildeş, finala Cupei Africii
AntenaPLAY • 7 februarie, 23:55

Programul semifinalelor Cupei Africii pe Naţiuni! Luptă încinsă pentru finala turneului, live în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 4 februarie, 10:54

Capul Verde – Africa de Sud 0-0 (1-2 d.l.d), în AntenaPLAY! INCREDIBIL. Williams l-a imitat pe Duckadam și a apărat 4 penalty-uri
AntenaPLAY • 4 februarie, 0:55

Hamari Traore a sărit să îl bată pe arbitrul partidei Mali – Coasta de Fildeş. Ce a putut face arbitrul înainte să-l elimine
Cupa Africii pe Naţiuni 2023 • 3 februarie, 22:20

Programul sferturilor de finală de la Cupa Africii pe Naţiuni 2023! Competiţia e exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 31 ianuarie, 0:18

Senegal – Coasta de Fildeş 1-1 (4-5 d.l.d)! Campioana en-titre, OUT din faza optimilor. Kessie l-a trimis „acasă” pe Sadio Mane
AntenaPLAY • 30 ianuarie, 0:30

Cupa Africii pe Naţiuni 2023 e exclusiv în AntenaPLAY, începând cu faza optimilor de finală
AntenaPLAY • 26 ianuarie, 13:00

Cupa Africii pe Naţiuni 2023 | Coasta de Fildeş, plan fabulos înaintea optimilor! Ivorienii vor să împrumute un selecţioner
AntenaPLAY • 25 ianuarie, 19:33

Programul complet al optimilor Cupei Africii pe Naţiuni 2023. Meciurile sunt exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 25 ianuarie, 9:10

Două naționale pline de vedete de la Cupa Africii pe Națiuni au rămas fără selecționeri. Anunțul oficialilor
Cupa Africii pe Naţiuni 2023 • 24 ianuarie, 17:57

Coasta de Fildeş – Sierra Leone 2-2 | Scene rare pe un teren de fotbal. Gafă de cascadorii râsului şi accidentare incredibilă, la aceeaşi fază, a portarului ivorian. Starurile din Coasta de Fildeş, egalate în minutul 3 al prelungirilor
Fotbal extern • 16 ianuarie, 22:04

VIDEO | Un arbitru a leşinat pe teren într-un meci decisiv din preliminarii. Momentele nebune care au urmat
Fotbal • 31 martie, 12:52