mihai teja

U Cluj s-a orientat repede! Cei doi antrenori care i-ar putea lua locul lui Eugen Neagoe
Liga 1 • 24 decembrie, 20:09

Stadionul din Botoşani, sub zăpadă! Probleme pentru jucători înaintea meciului cu FCSB: „Terenurile sunt impracticabile”
Liga 1 • 21 noiembrie, 15:26

Mihai Teja, prima reacție după despărțirea de FC Botoșani! Ce a spus despre o nouă experiență la FCSB
Liga 1 • 10 noiembrie, 14:29
EXCLUSIV

Mihai Teja, OUT de la FC Botoșani! Anunțul făcut de clubul lui Valeriu Iftime
Liga 1 • 10 noiembrie, 13:15

Valeriu Iftime îl imită pe Gigi Becali: „Nu-l dau afară pe Teja, el trebuie să decidă ce face!”
Liga 1 • 5 noiembrie, 15:36

Valeriu Iftime, atac devastator la Mihai Teja: „Fricos congenital! Dacă se mai întâmplă asta, îl dau afară”
Liga 1 • 28 octombrie, 22:55

Chindia – Botoşani 2-2. Daniel Popa a dat lovitura în minutul 90+4! Toni Petrea, la cinci meciuri fără înfrângere pe banca dâmboviţenilor
Liga 1 • 28 octombrie, 17:50

Valeriu Iftime „l-a iertat” pe Mihai Teja, după Botoşani – FC U Craiova 1948 1-0: „La 7-0 vă daţi seama că l-am sunat”. Ce spune despre Marius Croitoru
Liga 1 • 16 octombrie, 14:03

Mihai Teja răsuflă uşurat, după Botoşani – FC U Craiova 1948 1-0: „Nu mai ştiam să ne bucurăm”
Liga 1 • 15 octombrie, 18:58

Rapid – Botoşani 1-1. Junior Morais i-a salvat pe giuleşteni cu un GOLAZO! Echipa lui Adrian Mutu, un nou pas greşit în Liga 1
Liga 1 • 8 octombrie, 23:25

Wesley Vodă și boierul Adailton! Brazilienii „căliți” la Vaslui, aproape de FC Botoșani. Valeriu Iftime: „Sunt obișnuiți cu discotecile mai rare și mall-urile mici!” EXCLUSIV
Liga 1 • 4 octombrie, 23:31
Video

Mihai Teja este antrenorul avertizat cu demisia în direct la TV: „Dacă ne bate Rapidul, bănuiesc că trebuie să îl dau afară”
Liga 1 • 4 octombrie, 9:38

Mihai Teja, sub presiune după Botoşani – U Cluj 1-1: „E normal ca lumea să fie nemulţumită”
Liga 1 • 3 octombrie, 20:58

Botoşani – U Cluj 1-1. Echipa lui Mihai Teja a ajuns la 6 meciuri consecutive fără victorie în Liga 1
Liga 1 • 3 octombrie, 19:10

Valeriu Iftime l-a pus în gardă pe Mihai Teja. De ce depinde soarta antrenorului de la Botoşani: „Doar rezultatele îl ţin în viaţă”
Liga 1 • 3 octombrie, 17:05

Valeriu Iftime, declaraţie controversată după Sepsi – Botoşani 7-0: „Trebuie să le mai dai câte un capac jucătorilor, să-i mai înjuri”
Liga 1 • 18 septembrie, 15:33

Mihai Teja, în depresie după Sepsi – Botoșani 7-0: „Nu se poate continua așa!” Cristiano Bergodi, modest: „Nu caut să scriu istorie!”
Liga 1 • 17 septembrie, 21:34

Sepsi – FC Botoșani 7-0. ULUITOR! Trupa lui Cristiano Bergodi a dat de pământ cu moldovenii lui Mihai Teja!  Covăsnenii au reușit scorul campionatului
Liga 1 • 17 septembrie, 20:52

Sepsi – FC Botoșani 7-0. ULUITOR! Trupa lui Cristiano Bergodi a dat de pământ cu moldovenii lui Mihai Teja! Covăsnenii au reușit scorul campionatului

FC Botoşani – UTA Arad 1-2. „Bătrâna Doamnă” a urcat pe loc de play-off!
Liga 1 • 9 septembrie, 20:40

Petrolul Ploieşti – Botoşani 2-1. „Lupii galbeni” au ajuns la 5 victorii în ultimele 6 meciuri! Christian Irobiso şi Gicu Grozvan, eroi pe „Ilie Oană”
Liga 1 • 4 septembrie, 23:25

FC Botoşani – FC Argeş 0-0. Final nebun cu 12 minute de prelungire! Teja și Prepeliță au ratat șansa de a urca pe podium
Liga 1 • 1 septembrie, 19:58

Mirel Rădoi răsuflă uşurat după succesul dramatic obţinut de Universitatea Craiova cu Botoşani: „Victoria poate veni în orice minut”
Liga 1 • 29 august, 23:50

Gică Hagi şi Denis Alibec, nemulţumiţi după Botoşani – Farul 1-1: „Trebuia să plecăm cu 3 puncte!” / „Meritam victoria! Ne-a lipsit şansa”
Liga 1 • 8 august, 23:24

Mihai Teja, mulţumit după Botoşani – Farul 1-1: „Avem nevoie de mai mult curaj”. Ce spune de duelul din etapa viitoare cu CFR Cluj
Liga 1 • 8 august, 23:20

FC Botoşani – Farul 1-1. Cele două formaţii au ratat şansa de a urca pe primul loc în Liga 1. CFR Cluj rămâne lider
Liga 1 • 8 august, 21:00

FC Botoşani – Chindia Târgovişte 3-2. Victorie spectaculoasă obținută de moldoveni! Mihai Teja, debut cu dreptul la noua echipă
Liga 1 • 18 iulie, 20:24

Mihai Teja este noul antrenor de la FC Botoșani! Anunțul făcut de patronul Valeriu Iftime
Liga 1 • 9 iunie, 19:29

Mihai Teja, dezamăgit după Universitatea Craiova – FCSB 0-1: ”Nu a fost spectacol! Mă așteptam la mai mult!”
Liga 1 • 9 mai, 11:28
EXCLUSIV AS.ro LIVE

AS.ro LIVE | Mihai Teja a fost invitatul lui Cătălin Oprişan! Dezvăluirile fostului antrenor de la FCSB
Fotbal • 9 mai, 9:30

”Îmi doresc să se salveze și să fie o echipă puternică!” Un fost antrenor de la FCSB e alături de rivalii de la Dinamo: ”Este un club cu performanțe importante!”
Fotbal intern • 23 februarie, 19:29

Mihai Teja, favoritul lui Gigi Becali, își caută de muncă pe internet: ”Îmi puteți da detalii despre contract?” Fostul antrenor de la FCSB și Dinamo a trecut prin momente grele
Fotbal • 24 ianuarie, 19:32

„Nicio clauză nu te poate ține pe loc”. Edi Iordănescu, sfătuit de un fost antrenor de la FCSB să nu accepte criticile patronului. „Cel mai bine e să pleci!”
Fotbal intern • 13 noiembrie, 11:32

Încă un antrenor din Liga 1 a fost demis. Anunţ de ultimă oră: „S-a ajuns la o înţelegere”
Fotbal intern • 15 septembrie, 11:22

Gaz Metan Mediaş – UTA 0-1. Jucătorul dorit de Gigi Becali la FCSB a dat lovitura în minutul 90! Arădenii au urcat pe podium
Fotbal intern • 30 august, 21:02

Octavian Popescu i-a exasperat pe adversari! „A trecut printre nouă jucători! Era singur şi a trecut de toţi!”
Fotbal • 9 august, 8:29

Hermannstadt – Gaz Metan 1-1. Mihai Teja a debutat cu o remiză pe banca medieşenilor. Chamed l-a ajutat cu o super-execuţie!
Fotbal intern • 3 februarie, 11:38

Oficial | Mihai Teja e noul antrenor al lui Gaz Metan Mediaş după despărţirea de "Animalul" Costa
Fotbal intern • 2 februarie, 12:52

OFICIAL! "Animalul" Jorge Costa a plecat de la Gaz Metan Mediaş. Prima reacţie a antrenorului portughez. Un fost antrenor al FCSB, favorit să îi ia locul
Fotbal intern • 1 februarie, 16:34

Hermannstadt – FC Voluntari 3-2. Gazdele au învins dintr-un penalty primit în minutul 89! Adi Popa, gol şi pasă de gol
Fotbal • 13 decembrie, 15:00

"Meciul cu Voluntari este cel mai important!" Dan Petrescu a uitat repede de succesul din Europa League. De ce se teme de Teja
Fotbal • 23 octombrie, 13:46

”Probabil nu a vrut să mai dăm vreun gol în ultimul minut!” Mihai Teja a răbufnit la adresa arbitrajului după înfrângerea cu Craiova. Ce a spus despre echipa sa
Fotbal • 19 septembrie, 21:12

Teja, o nouă lecţie pentru FCSB! Antrenorul sare în apărarea lui Eric: "Nu e gras. Este în kilogramele lui"
Fotbal intern • 12 septembrie, 20:40

”Sărim pe el imediat!” Mihai Teja, despre cum se pregătește Adi Popa alături de FC Voluntari
Fotbal • 6 septembrie, 13:16

"E inuman pentru ficat, plămâni. Vrem să omorâm jucătorii?!" Mulțescu, strigăt de disperare după victoria cu Voluntari. Atac la Teja: "S-au umflat mușchii pe tine"
Fotbal intern • 2 august, 21:07

Adversarii din play-out au răbufnit la adresa lui Dinamo! "Nu e normal să stăm după o echipă"
Fotbal intern • 30 iulie, 20:03

Hermannstadt – FC Voluntari 2-1. Yazalde şi Almeida au urcat fanii pe garduri. Gol superb înscris de Eric
Fotbal intern • 11 iulie, 14:26

Reacţia lui Mihai Teja când a auzit de interesul lui Gigi Becali pentru o revenire la FCSB
Fotbal intern • 6 iulie, 20:01

Voluntari – Viitorul 0-0. Echipa lui Hagi a ratat marile ocazii. Gazdele rămân neînvinse în play-out
Fotbal intern • 6 iulie, 16:59

Mihai Teja a dat verdictul după derby: "Poate nu a prins cea mai bună zi!" A dezvăluit care e echipa cea mai apropiată de suflet
Fotbal intern • 26 iunie, 11:58

Jucătorul din Liga 1 propus la FCSB, lăudat şi de propriul antrenor: "Poate face faţă la orice echipă"
Diverse • 17 iunie, 5:33