„Nicio clauză nu te poate ține pe loc”. Edi Iordănescu, sfătuit de un fost antrenor de la FCSB să nu accepte criticile patronului. „Cel mai bine e să pleci!”
Fotbal intern • 13 noiembrie, 11:32

Încă un antrenor din Liga 1 a fost demis. Anunţ de ultimă oră: „S-a ajuns la o înţelegere”
Fotbal intern • 15 septembrie, 11:22

Gaz Metan Mediaş – UTA 0-1. Jucătorul dorit de Gigi Becali la FCSB a dat lovitura în minutul 90! Arădenii au urcat pe podium
Fotbal intern • 30 august, 21:02

Octavian Popescu i-a exasperat pe adversari! „A trecut printre nouă jucători! Era singur şi a trecut de toţi!”
Fotbal • 9 august, 8:29

Hermannstadt – Gaz Metan 1-1. Mihai Teja a debutat cu o remiză pe banca medieşenilor. Chamed l-a ajutat cu o super-execuţie!
Fotbal intern • 3 februarie, 11:38

Oficial | Mihai Teja e noul antrenor al lui Gaz Metan Mediaş după despărţirea de "Animalul" Costa
Fotbal intern • 2 februarie, 12:52

OFICIAL! "Animalul" Jorge Costa a plecat de la Gaz Metan Mediaş. Prima reacţie a antrenorului portughez. Un fost antrenor al FCSB, favorit să îi ia locul
Fotbal intern • 1 februarie, 16:34

Hermannstadt – FC Voluntari 3-2. Gazdele au învins dintr-un penalty primit în minutul 89! Adi Popa, gol şi pasă de gol
Fotbal • 13 decembrie, 15:00

"Meciul cu Voluntari este cel mai important!" Dan Petrescu a uitat repede de succesul din Europa League. De ce se teme de Teja
Fotbal • 23 octombrie, 13:46

”Probabil nu a vrut să mai dăm vreun gol în ultimul minut!” Mihai Teja a răbufnit la adresa arbitrajului după înfrângerea cu Craiova. Ce a spus despre echipa sa
Fotbal • 19 septembrie, 21:12

Teja, o nouă lecţie pentru FCSB! Antrenorul sare în apărarea lui Eric: "Nu e gras. Este în kilogramele lui"
Fotbal intern • 12 septembrie, 20:40

”Sărim pe el imediat!” Mihai Teja, despre cum se pregătește Adi Popa alături de FC Voluntari
Fotbal • 6 septembrie, 13:16

"E inuman pentru ficat, plămâni. Vrem să omorâm jucătorii?!" Mulțescu, strigăt de disperare după victoria cu Voluntari. Atac la Teja: "S-au umflat mușchii pe tine"
Fotbal intern • 2 august, 21:07

Adversarii din play-out au răbufnit la adresa lui Dinamo! "Nu e normal să stăm după o echipă"
Fotbal intern • 30 iulie, 20:03

Hermannstadt – FC Voluntari 2-1. Yazalde şi Almeida au urcat fanii pe garduri. Gol superb înscris de Eric
Fotbal intern • 11 iulie, 14:26

Reacţia lui Mihai Teja când a auzit de interesul lui Gigi Becali pentru o revenire la FCSB
Fotbal intern • 6 iulie, 20:01

Voluntari – Viitorul 0-0. Echipa lui Hagi a ratat marile ocazii. Gazdele rămân neînvinse în play-out
Fotbal intern • 6 iulie, 16:59

Mihai Teja a dat verdictul după derby: "Poate nu a prins cea mai bună zi!" A dezvăluit care e echipa cea mai apropiată de suflet
Fotbal intern • 26 iunie, 11:58

Jucătorul din Liga 1 propus la FCSB, lăudat şi de propriul antrenor: "Poate face faţă la orice echipă"
Diverse • 17 iunie, 5:33

1:05 Nebunie pe San Mames în Athletic Bilbao – Barcelona 3-2! Dezastrul continuă pentru jucătorii lui Xavi. „Galacticii”, calificare dramatică după Elche – Real Madrid 1-2. Diogo Jota, „dublă” în Arsenal – Liverpool 0-2 20
ian.
23:52
„Gigi Becali vrea ca Florin Tănase să rămână la FCSB”. Viitorul golgheterului roș-albaștrilor rămâne însă incert. Anunțul lui Victor Becali: „Aș da bani de la noi ca să-l transfer!”
20
ian.
23:33
AS.ro LIVE | Cheloo și Mihai Ban sunt invitații lui Cătălin Oprișan, de la 10:30! Juratul iUmor vine cu povești fabuloase de la Dakar 2022
20
ian.
23:04
Iuliu Mureșan a anunțat transferul lui Cristiano Figueiredo la Dinamo. „Mâine semnează!” Flavius Stoican primește și un atacant
20
ian.
22:00
MERCATO 2022 | Barcelona ”a spart banca” pentru Ferran Torres. Catalanii au cedat un jucător în Premier League. Cele mai tari transferuri sunt AICI
20
ian.
21:40
Galatasaray – Kasimpașa 1-3. Dezastru total pentru echipa lui Moruțan și Cicâldău! Cifrele horror ale formației Cim Bom în acest sezon