west ham

Verdictul englezilor despre un transfer al lui Denis Drăguş în Premier League: „Se pot alinia planetele!”
Fotbal extern • 13 martie, 17:24

Fanii lui West Ham nu au suportat umilinţa din prima repriză cu Arsenal şi au plecat acasă înainte de pauză. Imagini incredibile
Premier League • 11 februarie, 17:10

Mikel Arteta a dat de pământ cu VAR, după faza controversată din Arsenal – West Ham 0-2! „Tunarii” au ratat revenirea pe locul 1
Premier League • 29 decembrie, 9:37

Liverpool – Arsenal 1-1! „Tunarii” rămân pe primul loc în Premier League! Manchester United, înfrângere la West Ham
Premier League • 23 decembrie, 21:30

Manchester United e în criză, dar Erik ten Hag rămâne optimist după înfrângerea cu West Ham: „Am avut o evoluţie solidă”
Premier League • 23 decembrie, 19:44

Toulouse – Liverpool 3-2 și Ajax – Brighton 0-2! Toate rezultatele din Europa League sunt AICI
Europa League • 10 noiembrie, 0:02

Erling Haaland, ratare uluitoare în West Ham – Manchester City! Atacantul „cetățenilor” putea să înscrie de mai multe ori
Premier League • 16 septembrie, 18:35

Manchester City, ofertă de 100 de milioane de euro pentru Paqueta! Pep Guardiola forţează transferul brazilianului
Premier League • 10 august, 18:45

Manchester City, ofertă de 80 de milioane de euro pentru un star din Premier League! Pe cine a pus ochii Pep Guardiola
Premier League • 9 august, 10:58

Declan Rice a semnat cu Arsenal! Mijlocaşul de 24 de ani a fost prezentat oficial de „tunari”
Premier League • 15 iulie, 17:09

West Ham a cucerit trofeul Conference League! „Ciocănarii” au învins-o pe Fiorentina cu un gol marcat în minutul 90!
Conference League • 7 iunie, 23:53

Fanii lui West Ham i-au spart capul căpitanului Fiorentinei în timpul finalei Conference League de la Praga
Conference League • 7 iunie, 23:32

Scene incredibile la Praga, înainte de finala Conference League! S-a lăsat cu arestări după o bătaie între suporteri
Conference League • 7 iunie, 19:47
VIDEO & FOTO

Ultrașii lui Alkmaar au atacat familiile jucătorilor lui West Ham. Fotbaliștii ”ciocănarilor” au sărit la bătaie pentru a-i apăra
Conference League • 19 mai, 9:05

Fiorentina – West Ham, finala Conference League! Italienii, calificare dramatică în ultimul act
Conference League • 19 mai, 0:42

S-au stabilit finalele Europa League şi Conference League! Sevilla a eliminat-o pe Juventus în prelungiri
Europa League • 18 mai, 23:55

West Ham – Arsenal | „Tunarii” au ratat un penalty, iar „ciocănarii” au egalat la 3 minute distanță
Premier League • 16 aprilie, 17:33

Mihai Stoica a anunțat că FCSB va disputa fără spectatori următorul meci din cupele europene! De la ce se trage suspendarea
Fotbal intern • 28 martie, 22:24

Sferturile de finală ale Conference League: Lech Poznan – Fiorentina şi Gent – West Ham, cele mai tari meciuri
Conference League • 17 martie, 15:45

Arsenal, un nou pas greşit în Premier League! PSG, învinsă de Monaco în derby-ul din Franţa! Chelsea, remiză cu West Ham! Toate rezultatele zilei, AICI
Fotbal extern • 11 februarie, 19:55

Enzo Fernandez și Joao Felix, show total în West Ham – Chelsea! Jucătorii aduși în această iarnă au făcut spectacol pentru londonezi
Fotbal extern • 11 februarie, 15:09

Arsene Wenger a revenit pe Emirates după patru ani! Imagini emoționante cu fostul manager al lui Arsenal
Premier League • 26 decembrie, 23:46

FCSB, amendată de UEFA după meciul cu West Ham! Cum au fost sancţionaţi roş-albaştrii, după incidentele de la ultima partidă din Conference League
Conference League • 8 decembrie, 16:18

Mihai Stoica, atac dur la o „perlă” de la FCSB: „Când dai de Fornals, vezi că nu ești la nivelul lui!”
Liga 1 • 6 noiembrie, 8:21

Mihai Stoica a tras concluziile, după ce FCSB a încheiat dezastruos sezonul european: „Sună foarte rău toate rezultatele”
Conference League • 4 noiembrie, 17:56

Mihai Pintilii, după FCSB – West Ham 0-3: „Muncitorii sunt la fabrică, aici avem fotbalişti”. Răspuns tare în conferinţa de presă
Conference League • 4 noiembrie, 9:09

David Moyes, mesaj pentru Nicolae Dică prin intermediul lui Mihai Pintilii. Ce i-a transmis fostului antrenor de la FCSB
Conference League • 4 noiembrie, 8:59

Mihai Pintilii, atac la jucători după FCSB – West Ham 0-3: „Mă aşteptam la altă atitudine! Te faci de râs în Europa! Ne-am învăţat cu înfrângerile şi e nasol!” Ce a spus despre derby-ul cu Rapid
Conference League • 4 noiembrie, 0:32

Risto Radunovic, cu moralul la pământ după FCSB – West Ham 0-3. Vrea să spele ruşinea din Conference League în derby-ul cu Rapid: „Poate schimba tot sezonul!”
Conference League • 4 noiembrie, 0:21

Ștefan Târnovanu, la pământ după FCSB – West Ham 0-3: „Suntem departe de fotbalul mare! S-a jucat la o singură poartă”
Conference League • 4 noiembrie, 0:13

FCSB – West Ham 0-3. Roş-albaştrii, umiliţi şi fără Nicolae Dică. Fornals, „dublă” pe Arena Naţională! Mihai Pintilii nu a putut evita un nou eşec la scor în Conference League
Conference League • 3 noiembrie, 23:30

Gigi Becali nu se dezminte! Trei schimbări făcute de FCSB, la pauza meciului cu West Ham
Conference League • 3 noiembrie, 23:20

Ce nu s-a văzut la TV, înainte de FCSB – West Ham! Mihai Stoica, în război cu fanii englezi pe Arena Națională
Conference League • 3 noiembrie, 22:20

David Moyes, mesaj de luptă înainte de FCSB – West Ham: „Vrem să terminăm grupa cu o victorie”
Conference League • 2 noiembrie, 21:11

West Ham vrea să scrie istorie la meciul cu FCSB, din Conference League! Ce au scris englezii, înaintea duelului de pe Arena Națională
Conference League • 1 noiembrie, 20:11

„Trebuie neapărat să câştigăm!” Andrei Cordea, mesaj de luptă înainte de FCSB – Anderlecht. Ce spune despre rezultatele din campionat: „Nu a existat echipă care să ne domine!”
Conference League • 14 septembrie, 13:24

Daniel Oprița, reacție savuroasă despre West Ham – FCSB 3-1: ”M-am culcat la 1-0 și m-am trezit dimineață la 1-3!”
Conference League • 10 septembrie, 10:08

Mihai Stoica şi-a ieşit din minţi după West Ham – FCSB 3-1: „Sunt unii orbiți de ură! După meci, ne-au spus că nu a fost penalty!”
Conference League • 9 septembrie, 23:03

Mihai Stoica, explicaţii pentru schimbarea care l-a enervat pe Gigi Becali în West Ham – FCSB 3-1: „Antrenorii ştiu mai bine!”
Conference League • 9 septembrie, 21:32

Nicolae Dică, criticat pentru tactica aleasă în West Ham – FCSB 3-1: „E ca și cum te pui parte în parte cu Mike Tyson!”
Conference League • 9 septembrie, 20:32

Marius Croitoru a răbufnit după penalty-ul primit de West Ham cu FCSB: „Eu, dacă eram arbitru, nu dădeam!”
Conference League • 9 septembrie, 19:00

Ştefan Târnovanu susţine că nu a fost penalty în West Ham – FCSB 3-1: „Nu mi-a venit să cred”
Conference League • 9 septembrie, 13:59

Adrian Porumboiu, verdict despre penalty-ul primit de West Ham cu FCSB: „Nu e nicio fază controversată”
Conference League • 9 septembrie, 10:58

Octavian Popescu, aspru criticat de Adrian Porumboiu după West Ham – FCSB 3-1: „O umbră palidă. Fotbal de domnişoare”
Conference League • 9 septembrie, 10:20

Basarab Panduru laudă jocul FCSB-ului, din înfrângerea cu West Ham: „Dacă nu ar fi dat penalty, nu ştiu ce s-ar fi întâmplat”
Conference League • 9 septembrie, 8:50

Dumitru Dragomir face praf arbitrajul din West Ham – FCSB 3-1: „Arbitrul hoţoman a comis-o”
Conference League • 9 septembrie, 8:25

Mihai Stoica, anunţ dezastruos după West Ham – FCSB 3-1. Doi jucători de bază au probleme: „S-au accidentat!”
Conference League • 9 septembrie, 1:16

Verdictul specialistului după penalty-ul primit de West Ham cu FCSB! Ion Crăciunescu nu a stat pe gânduri şi a făcut anunţul
Conference League • 9 septembrie, 0:53

Andrei Cordea a răbufnit după West Ham – FCSB 3-1: „Dacă nu se acorda penalty-ul, nu pierdem meciul!”
Conference League • 9 septembrie, 0:43

Gigi Becali, atac la Ilie Dumitrescu după West Ham – FCSB 3-1: „Ai mintea întunecată, eşti prea mic!”. Ce l-a înfuriat pe patronul roş-albaştrilor
Conference League • 9 septembrie, 0:31