cremonese

Ionuț Radu a încasat 3 goluri în prima repriză din Cremonese – Lazio! Portarul român, o nouă gafă cu 5 zile înaintea meciului cu Finlanda
Serie A • 18 septembrie, 17:30

Vești teribile pentru Edi Iordănescu! Vlad Chiricheș s-a accidentat în Cremonese – Lazio
Echipa naţională • 18 septembrie, 17:26

Ionuț Radu, trei goluri încasate în Inter – Cremonese! Revenire de coșmar la Milano pentru portarul român
Serie A • 30 august, 22:54

Ionuţ Radu, inclus în echipa etapei a doua din Serie A. Evoluţie stelară a românului, în faţa lui Jose Mourinho
Serie A • 23 august, 12:46

Ionuţ Radu l-a uimit pe Jose Mourinho în Roma – Cremonese 1-0: „A fost fantastic!” Nota uriaşă primită de portarul român
Serie A • 22 august, 23:04

Anunțul făcut de Cremonese după gafa colosală comisă de Ionuț Radu în prelungiri: “Așa suntem noi!”
Serie A • 16 august, 14:52

Gazzetta dello Sport nu-l iartă pe Ionuţ Radu, după autogolul incredibil din partida Fiorentina – Cremonese 3-2: „Crimă: înscrie în propria poartă”
Serie A • 15 august, 10:39

Ionuţ Radu, autogol uluitor în Fiorentina – Cremonese 3-2! Portarul român a comis-o în minutul 90+5
Serie A • 14 august, 22:03

Ionuț Radu a vorbit în premieră despre greșeala colosală din Bologna – Inter 2-1: „Am fost la pământ”. Ce i-a spus Handanovic
Serie A • 24 iulie, 13:30

Legiune românească la Cremonese! Alexandru Dobre, aproape de a juca alături de Vlad Chiricheş şi Ionuţ Radu
Serie A • 19 iulie, 16:56

Vlad Chiricheș, prezentat oficial la Cremonese! Căpitanul României va fi coleg cu Ionuț Radu
Serie A • 8 iulie, 20:52

Ionuţ Radu, prezentat oficial la Cremonese. Românul s-a despărţit de Inter, dar va rămâne în Serie A
Serie A • 8 iulie, 13:52

Ionuţ Radu a semnat cu Cremonese! Suma uriaşă la care a renunţat românul
Serie A • 5 iulie, 15:58
NEWS ALERT

Cremonese s-a înţeles cu Sassuolo pentru Vlad Chiricheş! Anunţul făcut în Italia: „Am ajuns la o înţelegere şi cu jucătorul!”
Fotbal extern • 4 iulie, 19:45

Ionuț Radu, adio Inter! Românul va pleca la Cremonese: „De luni ni se va alătura!”. Anunțul clubului
Serie A • 2 iulie, 16:33

Ionuţ Radu pleacă de la Inter! Portarul român va rămâne în Serie A, la Cremonese
Serie A • 23 iunie, 10:08

Ionuț Radu, adio Inter! Portarul român, la un pas să semneze cu Cremonese, nou-promovata din Serie A: „Sunt puse la punct ultimele detalii”
Serie A • 19 iunie, 22:03

O echipă din Franța forțează transferul lui Ionuț Radu. „E gata să-i facă toate poftele!”
Fotbal • 15 iunie, 23:29

Vlad Chiricheş şi Ionuţ Radu, doriţi de aceeaşi echipă din Serie A. Anunţul făcut de italieni în ziua meciului România – Finlanda
Liga Naţiunilor • 11 iunie, 16:56

Ionuţ Radu pleacă de la Inter, dar ar putea rămâne tot în Serie A! Cremonese este interesată de serviciile sale
Serie A • 1 iunie, 17:42

Ionuţ Radu pleacă de la Inter! Două cluburi din Serie A se luptă pentru semnătura portarului român
Serie A • 7 mai, 17:29

George Puşcaş a marcat din nou în Italia! A înscris în Pisa – Cremonese 3-0 şi a sărbătorit alături de fani urcarea pe primul loc în Serie B
Fotbal extern • 13 martie, 19:52

Un fotbalist român dă tonul în vestiarul echipei! ”Pun manele, pun muzică populară. Toți se uită cam urât la mine”
Fotbal extern • 25 mai, 9:19