celta vigo

Ianis Hagi, titular pentru al doilea meci la rând la Alaves! A fost aproape de un gol superb: „I-a refuzat gloria!”
La Liga • 28 septembrie, 23:14

Xavi a răsuflat uşurat, după ce Barcelona a revenit de la 0-2 cu Celta Vigo: „Chiar am crezut până la final!” Jucătorul remarcat
La Liga • 23 septembrie, 22:44

Barcelona, revenire fantastică în meciul cu Celta Vigo! Trei goluri în opt minute marcate de catalani
La Liga • 23 septembrie, 21:53

6 echipe, pe urmele lui Ianis Hagi! Anunţul făcut de scoţieni. Transferul poate veni chiar în această vară
Fotbal extern • 22 august, 8:58

Celta Vigo – Real Madrid 1-4. GOLAZO reuşit de Luka Modric! Vinicius, gol şi assist pentru „galactici”
La Liga • 21 august, 0:52

Santi Mina a fost condamnat la 4 ani de închisoare! Veste-șoc în lumea fotbalului
Extra • 4 mai, 11:58
BREAKING NEWS

Scandal monstru după Celta Vigo – Real Madrid 1-2! Iago Aspas riscă o suspendare drastică, după ce a răbufnit şi a spus că „arbitrul mai avea puţin şi bătea el un penalty”
Fotbal extern • 4 aprilie, 15:45

Celta Vigo, fanul numărul 1, bunicuța Alicia: ”Am 83 de ani de când sunt alături de echipă”
Fotbal extern • 8 martie, 13:57
Video

Iago Aspas, moment rar în istoria fotbalului! S-a accidentat când a marcat și și-a dat jos tricoul pentru ”a scăpa” de suspendare
Fotbal extern • 7 decembrie, 9:26

„Am uitat să jucăm fotbal!” Situație disperată la Barcelona. Catalanii și-au ieșit din minți după egalul cu Celta Vigo. „Nu am văzut așa ceva niciodată!”
Fotbal extern • 7 noiembrie, 9:33

Ansu Fati, coșmar fără sfârșit! Verdictul medicilor după ultima accidentare. Cât va lipsi „urmașul” lui Lionel Messi
Fotbal extern • 7 noiembrie, 8:56

Celta Vigo – FC Barcelona 3-3 | Ce nebunie! Catalanii au condus cu 3-0, dar au plecat cu doar un punct de pe ”Balaidos”. Iago Aspas, ”dublă” de senzație
Fotbal extern • 6 noiembrie, 19:37

Real Madrid – Celta Vigo 2-0. "Galacticii" sunt primii în La Liga, dar au avut cifre dezastruoase. Nu i s-a mai întâmplat aşa ceva lui Zidane
Fotbal • 3 ianuarie, 6:50

Celta Vigo – Barcelona 2-2. Ce nebunie! Dublă Luis Suarez, Iago Aspas egalează în minutul 89, din lovitură liberă
Fotbal extern • 27 iunie, 16:25